Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Segítség!

Mit csináljak? Segítség!

Figyelt kérdés
Anyámmal kell lennem 3 napig.. Annyit kell rólunk tudni hogy nem szólunk egymáshoz.. Vagy ha mégis, akkor csak ordít, ezt megunom kb 1 óra után és visszakiabálok és lelépek.. De most ezt majd nem tehetem meg, mert idegen helyen leszünk.. Ott kell lennem mellette majd egész nap és nem tudom mit csináljak majd.. Filmezni csak mobilon tudok, de azon is csak 2-3 órát naponta, mert lemerül és egész nap nem lesz a közelben konektor.. könyvet is olvashatok, de nincs itthon túl sok érdekes könyv, csak 1, de az is vékony és max 5 órába tellene kiolvasni... (200-250 oldal körül van)

2013. aug. 17. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj kicsit meg!Talán ha te is normális lennél anyuddal,akkor ő is egy kicsit normálisabb lenne veled.ALKALMAZKODNI TUDNI KELL,tekintve,hogy ez a normális viselkedési mód.Azt meg ne csodáld,hogyha te is bunkózol,hogy akkor ő is bebunkózik,mert amúgy BIZTOS VAN oka rá!

Aztán lepontozhatsz,ha akarsz,de ezzel nem leszel előbbre.

Amúgy tévé?

2013. aug. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, épp ilyen helyzetben vagyok, mint te.

Opcion1: felmászol a tetöre (ha van lehetöség), és elleszel ott, viszel nasit, könyvet/telót, rajzolsz, írsz, ilyesmi.

Opcion2: lenn maradsz, és nem veszel róla tudomást, felrakod a fülesedet és bekapcsolsz valami zenét, de nem is muszáj, anyád úgy sem tudja, hogy megy-e a zene vagy sem.

Opcion3: bekapcsolod a TVt

Opcion4: megpróbálsz jópofizni, de sztem ez nem túl jó.

Am hány éves vagy?

2013. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
füles a füledbe és kész még ha nem is szól semmi mert lemerült a telód.. vagy milyen idegen helyen lesztek? menj el sétálni vagy ilyesmi :)
2013. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16 vagyok :)

Egy másik városban leszünk...

2013. aug. 18. 23:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!