Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van alapja? (bocsi. Itt van...

Van alapja? (bocsi. Itt van legalább élet. )

Figyelt kérdés

"Ezért az elegáns ember, aki ad az esztétikumra, a kezdetleges módszerek helyett: - Éhen hal. (Egyáltalán nem kell enni, 2-3 nap múlva már nem érezzük az éhséget. Kellemesen bágyadtak leszünk. Közben igyunk, de csak tiszta vizet, hogy ki ne száradjunk, mert nagyon kellemetlen és rossz szagú [acetonos] lesz a leheletünk. A végén egyre többet fogunk aludni, majd "szívgyengeségben" [általános keringési összeomlás] csöndesen és valószínűleg álmunkban elhalálozunk.)"

Valóban csak 2-3nap..?

Az segít ha közben valaki aktívan él..? (sport, fizikai munka, kevés alvás)



2013. aug. 19. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
XD ugye te sem gondolod komolyan? :D simán ki lehet bírni 2-3 napot evés nélkül, abba senki nem halt még bele. én táborba 4-5 napig egyáltalán nem ettem semmit, aztán élek... inkább 2-3 hét kéne a halálhoz, de akkoris, ha nagyon gyenge immunrendszered van. egyébként is előbb halnál bele valami összeszedett vírusba a leépült immunrendszered miatt. amúgy rohadt esztétikus egy összesanyargatott, vitamin hiányos hulla, aminek hullik a haja... :)
2013. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Degáz..xd

pedig már reméltem, hogy bejöhet..:3

2013. aug. 19. 13:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

2-3 nap alatt valóban hozzászoksz, én már próbáltam, bár elég durván más volt a célom ezzel...

Valóban elég sok idő, majd' 1 hónap is kellhet ahhoz, hogy éhen halj.

2013. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt írja, hogy 2-3 nap múlva halsz meg, hanem, hogy utána már nem érzed az éhséget, ami szerintem nem igaz, mert én szerelmi bánatosan egy szakítás után 4-5 napig nem ettem, de éreztem éhséget. Viszont pár hét alatt tuti meghalsz de ne akarj meghalni, nincs értelme
2013. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Élni se sok értelme van...:')
2013. aug. 19. 14:39
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

2-3 naptól semmi bajod nem lesz és ugyanúgy érzed az éhségét, ahhoz, hogy belehalj akár 1,5 hónap is kellhet.

Az éhhalál pedig borzasztó, nem olyan,hogy csak elalszol. Előtte teljesen legyengülsz, a hasad felpuffad,állandóan rosszul leszel,fájna és görcsölne a hasad, a közérzeted még rosszabb lesz. Az ezt követő fejfájásról és a legyengült immunrendszer okozta gyengeségről ne is beszéljünk, lehet nem is az éhezés hanem egy sima kis vírus vinne el, amivel más röhögve csinálja tovább a dolgát, rajtad pedig sokkal erősebben jelentkeznének a tünetek.


Amúgy ne öld meg magad, inkább keres segítséget. Sokkal jobb most elmenni egy pszichológushoz, minthogy összeess és arra kelj a kórházban, hogy gépekre vagy kötve.

2013. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom, hogy élni sincs sok értelme, de legalább érdekesebb a halálnál. Ha annyira megakarnál halni fognád a kést és leszúrnád magad, nem érdekelne a fájdalom, sőt, még élveznéd is azt... Nekem szükségem lenne pl pszichológusra, tiszta gáz vagyok, egyik pillanatban erős, a másikban hulla, vagdostam magam, kínoztam magam, éheztettem, szomjaztattam magam, annyi cigit szívtam el régebben, hogy rosszul legyek, ilyenek. Leszoktam arról, hogy kínozzam magam, pedig igazából nem is könnyű. De ha fognám és leölném magam egyáltalán nem lenne jobb. Amúgy is. Ha meg akarod magad ölni, akkor valószínűleg életed mélypontján vagy, ahonnan csak felfele van út. 4 hónappal ezelőtt úgy kellett megállítani, magamnak estem egy késsel és ki akartam ugrani a 7. emeletről. Az akkori barátom meglátta és leállított, pedig teljeen kész voltam. És örülök, hogy nem haltam meg ^^ Azóta picit jobb, de most is beteg vagyok. Például ma egész nap féltem és sírtam ok nélkül, de régebben százszor rosszabb volt a helyzet.
2013. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem éhhalált akarok halni.. sokáig tart ezekszerint.. elég ha egy terepen leszédülök a lóról és ottmaradok..a késes dolog azért nem tetszik mert elég gáz lenne mikor anyámék belépnek a házba pl. és minden tiszta vér..:s szal. ja..

Ma még nem ettem de voltam futni + lovat rendbe raktam.. szédülök kicsit.. de még nincs gáz..

2013. aug. 19. 19:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálod a szüleidet, szóval szereted őket. De akkor miért akarod ezt tenni velük?
2013. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Gondolj a szüleidre, a testvéreidre (ha vannak) , a rokonokra, barátokra. Ha meghalsz, nekik hatalmas fájdalmat okozol. Tudom milyen ez. Én is eljátszottam már párszor a gondolattal, hogy .... (te is tudod, nem akarom leírni). (Csak én nem éhenhalni akartam, vagy leesni a lóról (ami szerintem baromság, mert egy jó kis csípőcsont töréssel "megúszhatod" és abból felgyogyulni nagyon gáz), hanem máson.

Ne tedd. Ha gondolod mesélhetsz a problémáidról, én szívesen meghalgatom.

2013. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!