Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kell ide képet linkelni?

Hogyan kell ide képet linkelni?

Figyelt kérdés

Bocsi tudom hogy nem jó helyre írtam de itt legalább vannak!Na szóval azt szeretném megkérdezni hogy hogyan kell ide a gyk-ra linelni?sehogy sem sikerül! segítsetek légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

12/l



2013. aug. 22. 22:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi linkelni :P
2013. aug. 22. 22:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami felül van link,ahová írod pl,hogy Facebook vagy ilyenek,na ott kijelölöd utána jobb klikk másolás,utána itt amikor választ írsz akkor megint jobb klikk és beillesztés :D ha meg a gépeden van a kép nem internetről akarod másolni,akkor beírod a google-ba,hogy kepfeltoltes.hu ott felrakod és ugyanúgy ahogy leírtam :D ha valami nem világos nyugodtan kérdezz :)
2013. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
miután rámentem arra hogy másolás azután beírom ugyanoda azt hogy gyk.?Am. köszi hogy válaszolsz a hülyeségemre! :P
2013. aug. 22. 22:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze beütheted:) szólj ha megy :p ja szívesen:'D
2013. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2013. aug. 22. 23:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Nagyon de nagyon szépen KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként hány éves vagy? Am. bocs nem tudok olyan gyorsan írni mert még nem olyan rég regisztráltam! :D

2013. aug. 22. 23:19
 7/13 anonim ***** válasza:
13 vagyok :) :D
2013. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer :P
2013. aug. 22. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincsmit:) de amikor belinkeled a képet,akkor oda kell linkelni ahova írod a szöveget is:D linkelj be egy kutyát pl a google-ból:D
2013. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]


Parancsolj! Remélem sikerült! :)

2013. aug. 22. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!