Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti is így reagáltok...

Kamaszok, ti is így reagáltok ezekre? Facebook-on nem lájkolok szinte soha semmit, de ha én rakok ki valamit és ahhoz sem ír senki semmit, akkor egyből arra gondolok, hogy biztos utálnak vagy hülyeséget raktam ki.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akármit teszek ki max 2-3 ember lájkolja és engem is zavar, mert ha meg egy szép lány ismerősöm akármit kirak szétlájkolják neki még ha csak annyit is ír ki, hogy jó reggelt vagy, hogy fúúú de meleg van.
2013. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem utálnak, lehet, hogy kevesen vannak fenn. Én például nagyon ritkán likeolok és nekem ha sokan vannak kinn és kiteszek pl egy rajzot, akkor jön rá 20 like, ha meg hajnali 5-kor kiírom, hogy jó reggelt, akkor egy se :)
2013. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, ez hülyeség. Persze, a népszerűségi szinttől is függ, meg az ismerőseid számától, de ettől ne érezd kellemetlenül magad, mert semmit sem jelent.:)
2013. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, én is inkább este 9 felé szoktam kirakni mindent, mert akkor látják, hajnalban meg alszanak. :D

Amúgy lehet, hogy neked ugyanolyan ismerőseid vannak, mint te. Nem lájkolnak, de megnézik, és eldöntik magukban, hogy tetszik-e vagy sem. :) Teljesen normális. :)



16L

2013. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Figyelj, vannak azok a kis ribik, akik odaírják minden képükhüz h jajj de csúnya vagyok, és jön rá a válasz hogy tevagyalegszebbavlágondrágám emberekből, meg aki miden embert, akit megismer már tesónak meg báttyának hív, azoknak lesz lehet 200 like, de hidd el, hogy az életbe akkora semmik lesznek, hogy majd jólesik visszagondolni hogy jé, hát a jó reggeltjére meg ment a 200 like, most meg mégis a nyilvános budit takarítja?! Ezek az emberek lelki sérültek, mert nekik ez az élet. Amíg anyuci-apuci dugja alájuk a pénzt marokszámra, addig ők lesznek a hű de népszerűek, utána meg nem lesz belőlük semmi érdemleges, egy bolti eladó, egy természetvédő, aki jó helyen tud nyalni, így van egy céges kocsija, mert amikor anyuci adta a százezreket de jó buli volt elinni és húdenépszerűneklenni... Majd gondolj vissza rá, amikor az egyetemről kiintessz nekik az utcára, amikor sepregetnek, netán egy forró őszi délelőttön kikiabálsz, hogy á szia Mari, de jó neked sepregetsz a természetbe a kis segélyért ebbe a melegbe, én meg itt ülök ebbe a hülye iskolába, a kellemes 25 fokba, és pl állatorvos leszek. Na majd ott fog nagyot koppanni a drága. Én is ismerek olyat, aki fiú léttére kap egy képe alá min 100 likeot, de már az anyjától kér 2000-et, hogy felmenjen péntek este. PErsze hullarészegen mászik haza, otthon összehányja a házat, és még büszke is rá. Na belőlük lesz a jövő wctakarítója, utcaseprője, rakodója, segédmunkása. Milyen jól fog esni 10 év múlva felhívni, hogy lenne egy kis munka, anyáméktól ki kéne vinni a ganét. :) Fel a fejjel, és gondolj rá, amit mondtam 10-20-30 év múlva!
2013. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!