Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor érdemes csókolozni? 11/f

Mikor érdemes csókolozni? 11/f

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hee? szerintem te még attól távol vagy,ha ilyen kérdéseket teszel fel.
2013. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
amikor van kivel és elég érett vagy rá,de a kérdés miatt úgy tűnik hogy neked nem csak a korod miatt kell még várnod vele
2013. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig ilyen kérdéseket teszel fel addig még biztos nem vagy rá érett, én 13 éves voltam de elégé bánom, szóval szerintem ne erőltesd.


14/f

2013. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
neked?majd 3 év múlva.
2013. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

neked nem mostanában..

majd amikor érett leszel rá, lesz barátnőd, akit SZERETSZ és nem csak divatból vag vele együtt..

2013. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hupol... :'D Még nem.Neked legalábbis.

Majd akkor,ha képes leszel egy lányt igazán szeretni.Nem divatból járni vele,és csókolózni.

2013. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

egy nap majd ami talán el sem jön soha, neked is megadatik, de addig is legyen eme dolog rejtélyes számodra

15f

2013. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

biztos h ne olyan korán mint én akkoriban...még nálad is fiatalabban! :/


14/f

2013. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Ha majd lesz egy lány, akit nagyon-nagyon szeretsz, és úgy érzed, bármit megtennél érte...

Mindegy, hány éves leszel ekkor, a lényeg, hogy szeresd azt, akit megcsókolsz, és érezd magad elég érettnek hozzá. :))

2013. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Ne törődj velük! Letolják a kisebbeket, amiért még kicsik. És persze a jól ismert "Túl fiatal vagy" dumával...

Nem azt mondom, hogy bármit csinálhatsz, persze, de a szerelem sem nem korhoz, sem nem cselekedethez kötött dolog. Nem értek azzal egyet, hogyha valaki, mondjuk, tizennégy év alatt szerelmes lesz, akkor csak puszi van, meg ilyesmi - de az meg nem igazi szerelem, szóval ennyi. Hátőő...

Nincs olyan, hogy érdemes, azt csináld a szabadidődben, ami felvidít, ami tetszik, érezd jól magad. Mert attól, hogy 11 éves vagy, még nem kell egész nap a házimunka és lecke alatt rogyadoznod! Mert csak ehhez lennél érett! Érezd jól magad a bőrödben!

A többieket, meg ha zavarja, hogy a kicsik is lehetnek szerelmesek, akkor befogják a szájukat, és a saját magánéletükkel foglalkoznak. :)

Akkor csókolj meg egy lány, mikor tudod: ezt nem fogod már megbánni!

(Letolhattok, de akik most belém kötnek, azok számára van egy welness belépőm a francba (sok, mert már engem is küldtek oda) - érvényben van! ;D

De nem hiszem, hogy veszekedést kezdenek, épeszű emberek felfogják, hogy ezt a KÉRDEZŐnek írtam. :) )

2013. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!