Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy nem szeretem a mostani gimnáziumot? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sajnos csak egy rossz gimnáziumba vettek fel a központi felvételim miatt.Nagyon nem szeretek idejárni a gyerekkel egyáltalán nem jövök ki,a tanárok sem szeretnek,de a legrosszabb a közösség.Tele van komolytalan,és erre nem lehet szebb szót találni,de debil,idióta gyerekkel.Nagyon szeretnék elmenni az én "álom" gimnáziumomba(ami a megye egyik legjobbja)Nekem a célom mindenképpen egyetem,de nem tudom,hogy itt felkészülhetek-e rá,bár azt is tudom,hogy sok minden múlik rajtam is.Már felvettem anyának,hogy szeretnék elmenni innen,de csak olyan válaszokat kaptam,hogy majd úgy is megszokom és mindenhol rossz lenne nekem.Hogyan mondjam meg neki,hogy szeretnék félévkor átmenni?Mit ajánlotok?
2013. szept. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete kezdted el a sulit, mindenki hülye, mindenki téged utál, csak Te vagy normális. Biztos csak másokban van a hiba?
2013. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre bárhol felkészülhetsz. Egyébként a saját hibádból kerültél a rossz suliba. Bár én is erősen kétlem,hogy ezek a konfliktusok ennyire kialakulhattak volna két hét alatt.

Egyébként meg intézkedj, kérdezd meg a tanárokat milyen lehetőséged van sulit váltani és így tálald a szülőknek. De semmikép ne várd el,hogy helyetted intézkedjenek.

Szóval kérdezősködj, mondd el nekik mit akarsz, majd a témát akkor hozd el újra amikor veled kell menniük papírokat aláírni.

2013. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg egyetemre bejutni nem egy nagy tudomány, bent maradni annál inkább.

Főleg amikor kiderül,hogy magas óraszámban fogsz olyat tanulni aminek semmi köze a tárgyhoz amivel a pontokat vitted.

2013. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj, ülj le és mondd el. Ha a lányom/fiam lennél, már holnap intézkednék.


De nem tudom, milyenek a szüleid.

2013. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!