Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyi pénzt költötö...

Kamaszok, mennyi pénzt költötök kajára?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl suliban vesztek kaját, gyorsétterem, étterem, pizza rendelés, stb.

2013. szept. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hehe :D én pár perccel előbb tettem fel a kérdést :D
2013. szept. 29. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja majdnem meg is kerdeztem h te irtad ki ketszer esetleg :P
2013. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na nembaj, válaszolok a saját kérdésemre:

kb 800 - 1000ft-ot költök naponta, általában szendvicset, csokit és kávét veszek.

:D

2013. szept. 29. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit költök ilyesmire, ugyanis általában itthonról viszek kaját. Elég hosszúak a napjaim, 6:15-kor indulok itthonról, és 4 óra, fél 5 körül érek haza, így viszonylag sok kaját szoktam vinni. Többnyire egy zöldségekkel (paprika, uborka, saláta, mikor mi) felturbózott szendvicset, valamilyen gyümölcsöt, illetve müzlit vagy péksütit viszek. A szendvics abszolút jól laktat, a péksütit/müzlit nagyon szeretem, ezért szoktam ilyet is vinni, a gyümölcs pedig egészséges. Így változatos, egészséges, finom a napi kajám.

Ebédelni itthon szoktam, miután hazajövök suliból, tehát ez sem jelent plusz kiadást, hiszen anyukám amúgy is főz.


Étterembe, gyorsétterembe nem nagyon járok, évente max. pár alkalommal, úgyhogy ez sem rendszeres kiadás.

Néha előfordul, hogy elfelejtek kaját vinni vagy nem elég a kajám, olyankor reggel a pékségben vagy a suli büfében veszek még valamit, de ez is ritka.

2013. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itthonról viszek zabát, ez elég egész napra. Ebédelni itthon szoktam amint haza érek, anyukám főz, süt. Édességből sincs hiány mivel cukrász, így bármit kérhetek tőle, ilyenekre nem költök. Gyümölcs is van itthon legtöbbször. Étterembe, pizzázni nem nagyon szoktam, inkább néha hétvégén a haverokkal, ezt pedig zsebpénzből fizetem, ha nincs annyim, akkor majd legközelebb :D Egy hétre 1-2 ezret kapok, ezt is sajnos gyorsan elverem :/ :D Hát, így akkor költök ha van pénzem, nem szoktam lehúzogatni a szüleim, így is kapok ruhákat, apróságokat, kirándulást stb. Néha jó lenne ha több zsebpénzem lenne, de végső soron nem várhatom el h, adjanak, én semmibe sem adok (vagy is tudok adni) de azt meg kell hagyni semmire sincs gondom :)

15/L

2013. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!