Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, belétek kötöttek...

Kamasz fiúk, belétek kötöttek már komolyabban az utcán?

Figyelt kérdés
Ha volt olyan, mit csináltatok a kötözködőkkel, hogy oldottátok meg a helyzetet?
2013. okt. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mernek.
2013. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párszor meg akartak késelni.

Egy eset kivételével mindig "erőszakmentesen" váltunk el. Ha látják, hogy nem félsz, békénhagynak.


Az az egy eset... Na igen... Ha muszáj, ütni kell.

2013. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már volt rá példa, csak azt hitték ketten, hogy egyedül vagyok. Közben meg a haverok ott jöttek mögöttem. Utána sokadmagammal már nem voltak akkora nagyfiúk, inkább csak szimplán elmentek.


15

2013. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy cigány jón felém este, előkap egy bicskát és megszólal : Pakolj ki nagyon gyorsan, ha nem akarsz bajt. Én csak annyit mondtam neki : Húzz már innen hülye gyerek mert sietek, 3 másodperced van vagy a földhöz bas.zom fejed. Elfutott
2013. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer belém kötöttek egy elhagyatott utcán, akkor úgy tettem, mintha nem hallanám, szépen nyugodtan mentem tovább, majd az első lehetőségnél lefordultam és úgy elkezdtem rohanni, mint még soha.
2013. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!