Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem akarok szerepelni az...

Nem akarok szerepelni az október 23. -i műsorban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Irodalom szakkörös vagyok, így elvállaltam. De mindennap egy csomót próbálunk, elegem van. Viszont nem akarok sokat pótolni... így nem tudom mit tegyek. Ha az előadás napján nem megyek, az gyanús...:/

13/L



2013. okt. 14. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van:

1. megcsinálod, akár tetszik, akár nem

2. lemondod most, egyenesen, gerincesen, és vállalod ennek következményeit


Nem bírom a sunnyogást és neked sem ajánlom. Az ember egyszer veszíti el a bizalmat, utána nehezen tudja csak visszaszerezni, ha vissza tudja egyáltalán.

2013. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor marad az első variáció. Hurrá.:( Valahogy kibírom, de én iszonyú lámpalázas vagyok... csak a mi osztályunkból senki nem vállalta a szerepet, nekem meg muszáj volt.
2013. okt. 14. 16:06
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk menőnek számítanak azok (az általában lányok), akik előadást tartanak. :)

Felveszel egy csini rucit, szép smink, haj, és az egész iskola csodálhat majd :) Jó dolog ez! :) Plusz tuti kapsz érte valami ötöst vagy ilyesmi :)

2013. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Legyél kamubeteg, nálam bevállt.


Elmész az orvoshoz, mondod hogy fáj a fejed és kiír egy hétre :D

2013. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, tök menő, ha kapok ötöst, meg elkérnek órákról, meg minden, de a műsor iszonyat gáz. Tényleg. Azt hittem elsírom magam, miközben próbáltunk, annyira szánalmas az egész műsor. Egyáltalán minek ilyen előadásokat adni? Mindenki tudja, miről szól október 23.
2013. okt. 14. 16:17
 6/15 A kérdező kommentje:
Jéé, az tényleg jó ötlet. Köcce, majd tárgyalok anyával.xd
2013. okt. 14. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész kamubetegnek, akkor cserbenhagyod a szereplő társaidat, azért erre is gondolj. Te mit szólnál, hogyha becsülettel felkészülsz egy előadásra, és a másik pedig szimplán "nemakarok" miatt (aki ráadásul önként vállalta el), nem menne el?
2013. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekelne. De tényleg. És senki nem önszántából jelentkezett erre, a tanár jelölt ki embereket, hogy kik szerepelnek. Hát, marha jó.
2013. okt. 14. 18:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen embereket,tényleg. Én most a gólyák avatását szervezem a suliba és annyian csinálják ezt. Jelentkeznek,hogy eljöhessenek az órákról stb aztán mikor mondjuk suli után kéne segíteni akkor egyből mindenki beteg és 10-ből max 1 ember képes a szemembe mondani,hogy ő sz/r az egészre és bocsi,de nem jön. A többi meg habog-hebeg össze-vissza vagy épp nem mondd semmit csak nem jön el. A többi meg szívhat miattuk. Bár én szívesen csinálom,de nekem se mindegy,hogy 6-ig kell bent maradnom vagy mondjuk este 9-ig.


Jó a te esetedben más,mert a tanár jelölt ki,de akkor is meglehetett volna mondani,hogy "Tanárnő sajnálom,szívesen segítek,de fellépni nem tudok,mert lámpalázam van,de a szervezésben,kellékek készítésébe szívesen segítek" Vagy bármi. Nem a műsor előtt 1 héttel vagy aznap lemondani. Ha ennyire nem bírod akkor mondd meg a tanárnak,hogy iszonyú lámpalázad van és neked nem fog menni. Vagy szedd össze magad és menj el ha már elvállaltad.

Bár sejtem melyik melett fogsz dönteni:)

2013. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is eléggé gagyi. nekem szerencsére nincsen szövegem így elvállaltam de kötelező főleg hogy a magyar tanár aki nekünk törit is tart és oszt főnök helyettes...


De legalább így nem volt ma hetedik óránk :DD

2013. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!