Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik általános iskolában...

Melyik általános iskolában kötelező a matrózblúz?

Figyelt kérdés
elég sok középiskolában kötelező, nem tudom hogy általánosban is az... a barátnőm szerint van olyan suli ahol kell
2013. okt. 23. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Olyat még nem hallottam, hogy ált. iskolában kérték volna. Gimnáziumokban kötelező, plusz néhány középiskola (de nem mind).
2013. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ma már nem igazán kötelező sehol. Legjobb tudomásom szerint. Nálunk gimibe sem kötelező. Egyházis uslikba lehet kötelező.
2013. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szinte sehol sem kötelező, 100-ból ha 1 suliban van ilyen matrózblúzos hülyeség.
2013. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ceglédi Kossuth gimibe kell, többet nem tudok, általánosban meg biztos nem kell sztem.
2013. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Borsodi gimikben is előforduló jelenség, nálunk is volt pedig nem egyházi gimibe jártam. Szóval nem ment még ki a divatól.

Általános iskoláról nem hallottam (nekünk egyébként kendő/nyakkendő volt egységesen áltsuliban)

Viszont ha nem is matrózblúz,de valami egységes felső könnyen elképzelhető,hogy van bizonyos iskolákban a kicsiknek is.

2013. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Borsodi gimnazistaként jelentem, hogy itt kötelező. De nem azért, mert vallásos iskola vagyunk, mielőtt azok lettünk is kötelező volt. A középiskolákban nem az, csak a mi giminkben. Máshol nem tudok róla, általánosban meg végképp nem.
2013. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is kötelező. Általánosban még nem hallottam sehol, ott maximum csak sál/nyakkendő szokott lenni. (Nekünk is az volt.)
2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tatabányán az egyik ált. iskolában kell matrózblúz, de nem az a hagyományos, és csak ünnepségekre. Az uniszex fazonú kell.
2013. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam, hogy van olyan általános ahol kérik. Nálunk gimiben elvárás ünnepségeken (Fejér megye), és egyszerűen gyűlöli mindenki. Borzalmas anyaga és szabása van, igénytelen varrás vonalakkal. Na mindegy, egy évben párszor kibírható. :)
2013. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak ünnepélyekre kell mindenhol
2013. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!