Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Nektek hogy tetszik...

Kamaszok! Nektek hogy tetszik ez a szám? Szerintetek ciki, ha ilyeneket hallgatok?

2013. okt. 23. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
azt hallgatsz, amit akarsz, pont lesz@rom.
2013. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kamasz, de ez egy nagyon jó dal :)
2013. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de nem is tetszik. Magamtól nem hallgatnám, de szerintem semmi baj nincs azzal, ha valakinek tetszik. Valószínűleg neked se tetszene különösebben, amit én hallgatok és ez így van jól. :)
2013. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ilyen kérdést találok, lelövök valakit. Az ciki, hogy ilyeneket kérdezel. Ha azt mondjuk, hogy az, akkor nem hallgatnád? Vagy mondanád, hogy nem érdekel a véleményünk, de akkor miért teszel fel hülye kérdéseket.
2013. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy, filmbevaló... Az meg, hogy ciki kit érdekel.


Legalább annyira foglalkoznak azzal, hogy te azt hallgatod, mint amennyire azzal, hogy én ezt: www.youtube.com/watch?v=emq4rYT1nZw


Mindenki leszrja.:) És amúgy se ők hallgatják, hanem Te.

2013. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ciki,ha annak érzed.hallgasd csak bátran.
2013. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy, hogy ne tűnjek szörnyetegnek, hogy ilyen bunkón válaszoltam, szerintem jó szám.
2013. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért régebben elég nagy sláger volt :D

Legalábbis én kismilliószor hallottam-itt. Különböző feldolgozásokban is.

Ne mások döntsék el, hogy milyen zenét hallgatsz. Ha neked ez tetszik, akkor ezt. Bár tény, hogy már nem mai, szóval lehet, hogy lenne pár tini, aki kinevetne.

2013. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg most ezt hallgatom


https://www.youtube.com/watch?v=cDKAkBf4Ps0


Szerintem a többségnek meg ez nem tetszik de engem nem érdekel te is hallgass azt amit akarsz

2013. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm..... Noisette. :) Deszeretem. :)

Szerintem nem ciki, miért lenne az? Én is a korosztályom szerint "ciki" zenéket hallgatok, de pont lesz@rom, ki mit gondol. Akinek kellek (már pedig kellek valakinek <3), így is jó leszek.

2013. okt. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!