Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék énekből felelni..legalább is nem az osztály előtt.. Nem azért mert lámpalázam van de mondjuk úgy hogy nem vagyok az éneklés embere. A tanár meg nem érti meg...

2013. nov. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szokj hozzá, hogy az életben még rengeteg olyan dolog lesz, amit nem akarsz csinálni, mégis muszáj. Szerintem sokkal égőbb mások előtt ha gyáva vagy, mintha rosszul énekelsz.
2013. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Húzz le pár felest, és menni fog az :D Najó vicceltem.

Kérd meg a tanárt, hogy felehess szünetben, és akkor az osztálytársak nem okoznak problémát.

2013. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
De rég jártam iskolába... Van olyan, hogy felelés énekből? És az konkrétan éneklés volna? Mert ha mondjuk éneklés nélkül szolmizálni kellene vagy néhány általános zeneelméleti kérdés volna, akkor azon mindenki egyenlő eséllyel indul. De tényleg énekelni kell? Hát ezt enyhén szólva diszkriminációnak tartom, de hát mondjuk a tesi és a rajz is készségtantárgy, ott a tanárnak azt kell(ene) osztályoznia, hogy a diák mennyire ad bele apait-anyait és mennyire igyekszik, a végeredményt pedig a képességeihez mérni. Ess túl ezen a feleleten. Nem hinném, hogy te vagy azt egyetlen antimuzikális az osztályban, mástól is fog még hallani az osztály hamis éneket. Lényeg, hogy a tanár leszálljon rólad,
2013. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú osztályba jártam, de amennyiben nem szeretet volna/tudott énelkelni a dalokat elmondhatta, mint a verset. Általánosban pedig testnevelés órán volt húzódzkodás felmérésnél, hogy a tesitanár mindenkit háttal ültetett le, így nem röhögött senki mikor a delikvens épp rúgkapált a rúdon. Szerintem, ha jelzed a tanárnak megérti.
2013. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ének valóban készségtantárgy ennek tekintetében a legtöbb tanár ötöst ad annak aki vihogás nélkül elénekel egy nyolc soros népdalt.

Nem kell túlparázni,menni fog és senkit nem érdekel ha nem tudsz énekelni, lefogadom az osztály többi 20-25 tagja sem operaénekesnek készül.

2013. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Fogd fel poénnak! Nálunk is volt ilyen és vicces volt, mert szinte senki nem tudott normálisan énekelni. Ilyen miatt pedig nem hiszem, hogy leszólnának az osztálytársaid, teljesen normális dolog, ha nincs jó hangja valakinek.
2013. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!