Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mi volt? (15/f)

Ez mi volt? (15/f)

Figyelt kérdés

Tehát, mentem hazafele, elhaladtam a villamosmegálló mellett, de visszanéztem később és láttam, hogy távolról jön a villamos, ám kicsit elhaladtam addigra, így elkezdtem menni visszafele, majd kocgtam kicsit, hogy biztos elérjem. Közben lehagytam két nálam néhány (2-3 évvel idősebb) srácot. Megálltam a megállóban, már kezdtem felszállni, amikor éreztem, hogy valaki belerúgot egy jó erőset a táskámba (2 táskám volt, a nagyobba rúgott + volt még egy téli kabát a kezembe), majd visszanézek, látom hogy ez a két srác halad el, talán már kicsit futottak is, és visszaszóltak, hogy idézem:


"Szállj fel te ku*rva!"


Na, most ezeknek mi bajuk volt velem? Az hogy elmentem mellettük?


Egyébként cigány volt mind a kettő, ha ez számít valamit.



2013. nov. 7. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondat 2. szava nagyjából meg is válaszolja a kérdésed. Hogy miért? Mert ilyenek ennyi, ezeknek a szórakozás kimerül a gyufázásban és mások zaklatásában, amúgy, ha egyedül lett volna nem köt beléd, ha már többen vannak, mint, akik/akiket piszkálnak mennek, mint légy a sz@rra.
2013. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy kocogtál, hogy elérd. Voltam olyan társasággal, ahol ha láttak valakit futni pl buszhoz a fele banda óbégatott, hogy "Fuss te kcsög!!" Meg ilyenek. Nem voltak nagyon értelmiségiek az tény...:D
2013. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ebbe én több dolgot nem értek! Ha akarnak tőlem valamit, mondjuk megverni, kirabolni stb. az oké, volt már velem hasonló, ott mondjuk csak 1 volt cigány a kettőből, de a lényeg, hogy semmi bajuk nem volt velem amikor még gyalogosan elmentem melletük, de amikor futni kezdtem elöttük, akkor meg látszólag valami nagyon elkezdte piszkálni a csőrüket? Tehát ha gyalog megyek oda, akkor ezek szerint nem lett volna semmi, de futva meg így felhúztam őket? Mitől? Vagy ennyire szűk a látókörük ha valaki kissé feltünőbb akkor rögtön belekötnek? De tényleg ha kötözködni akartak velem miért nem futás előtt tették? Fura ez nekem. Valami futással kapcsolatos problémájuk van, gyerekkorukba elestek futva, és eltörték a lábukat vagy mi?:D
2013. nov. 7. 19:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg egyébként az is fura, hogy oké hogy beszólnak, hogy fuss köcs.ög stb., de az inkább olyan ugatás, bántás, de nem értettem, hogy mi ez hogy HÁTULRÓL belémrúgnak, amikor 3 cucc van a kezembe és felszálni készülődök, ezt egy normális ember max. akkor csinálja, ha valami komolyabb baja van az illetővel, nem?
2013. nov. 7. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert parasztok. Nincs logikus magyarázat, nekik ez ad elégedettség érzetet, ha valakinek elrontják a kedvét. Ne rágd magad rajta, mindenkivel sok ilyen esik meg, nem szabad, hogy rossz kedved legyen pár bunkó miatt.
2013. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó és igen, valószínűleg akkor úgy van ahogy mondod.


Sokszor gondolok erre, hogy ilyeneken ne rágjam magam, biztos nem csak velem történnek ilyenek, de valahogy annyi sok rossz dolog, megaláztatás történik velem, főleg mostanság, hogy azt érzem ez már kiemelkedő és nem értem, hogy miért mindig engem ver a jóisten? De ez tényleg lehet hülyén hangzik de köszi hogy mondtad, hogy legalább nem csak én vagyok az egyetlen kiszemelt mindig.

2013. nov. 7. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem szrd le az ilyet, ne foglalkozz vele... Most mit számít két random ember kicsit hülye... Na bumm. És?:D


15/F vagy ember, legszebb éveid, és emiatt szarul érzed magad... Ne hülyéskedj, YOLO meg minden, ne 'sírj' ilyenekért!:DDD


15/F

2013. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:), próbálkozok, hogy erőt vegyek magamon és ne érdekeljen, csak néha kissé nehezen megy...
2013. nov. 7. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, az élet olyan mint egy Simson... Ha nem megy be kell rúgni!!!;))


15/F

2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek ezek a rétinégerek. :)

Belém eddig 3x kötöttek cigók, 2x megúsztam, 1x beszopták.

Ha többen vagytok nem pattognak annyira.

Kocsmázásból hazafelé belémkötöttek, arra nem számítottak, hogy mögöttem jön a csapat. Egy a földön fogdosta fejét, majd szedegette a fogát, a többi lelécelt.


Csicska mind. :)

2013. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!