Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minek örülnétek jobban? Ha a...

Minek örülnétek jobban? Ha a 8-14 éves lányotok Depeche Mode-ot, Hurts-öt, INXS-t, vagy a mai zenéket (FloRida, Justin Bieber) hallgatna?

Figyelt kérdés
(8éves korom óta hallgatok DM-et és tsait, most vagyok 14. A szüleimnek nem nagyon tetszik.)

2013. nov. 21. 07:36
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
64%

A mai zenéket hallgatná ha lenne lányom

1. Ha elmegy boltba, bevásárló központba megyünk, akkor is ezt hallja

2. A családból mindenki mai zenét hallgat

3. Ha a rádiót hallgatja, ott is ez szól

4. Ha elmegy majd buliba, ott is ezt.

5. De szerintem tök mindegy ki mit hallgat. Ha Depeche Mode-ot fogja szeretni, akkor azt szereti nem fogom azt mondani, hogy állj le mert nem jó, vagy ilyesmi. Hallgasson amit akar, de valószínű a mai slágereket fogja hallgatni, vagy azoknak más változatát (disco, techno, house stb.)

2013. nov. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Nekem mindegy lenne mit hallgat a lányom, ha nekem nem tetszik akkor hallgassa úgy, hogy nem hallom.
2013. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Inkább a régi zenéket, mi is azokat kedveljük.

A slágereket nem tudja kikerülni.

Egyébként meg fő a változatosság, meg az, hogy meg tudja különböztetni a jót a rossztól. Ezért én azért a klasszikus komolyzenével is bepróbálkoznék nála :)

2013. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

DM-et, imádom :-). Jó lenne, ha a most 3,5 éves kislányom is szeretné, van már kedvenc Mode száma is :-).


Egyébként meg mindegy mit hallgatna, mert nem attól függ, hogy milyen ember lesz. Ha depeche-t szereted, hallgasd azt.

2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Hallgasd fejhallgatóval.

Teljesen mindegy, hogy ki mit hallgat, legyen az modern vagy régebbi. Sőt akár keverni is lehet a változatosság senkinek nem árt.

Amúgy mi nem tetszik benne nekik?

Ha van egy kis szabadidőd és némi angoltudásod, lefordíthatnál nekik egy a rádióban mostanában játszott számot és egy régebbit. A mondanivalóban lényegében ugyanazok a témák, csak a megfogalmazás és a ritmus a különbség.

2013. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: folyékonyan beszélek angolul.

A szüleim szerint istenkáromlóak (mire fel azt nem tudom), és mocskos szövegeik vannak. Szerintem teljesen igényes, értelmes és okos zene, az ilyen Play hard work hard-al ellentétben (oké, van aki azt szereti. De szerintük az "én koromhoz illö zenéket" kéne hallgatnom, nem "illik" Cure-t stb hallgatni.

2013. nov. 21. 11:07
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez van, annyit tehetsz amennyit írtam. Bár lehet így sem fogják majd fel. Abban az esetben hagyd rájuk.
2013. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Inkább Depeche Mode, mint a dzsásztin bíbőr.... De annak jobban örülnék, ha a rock-metál lenne a kedvence, mint nekem.
2013. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Én 13 éves korom óta vagyok DM csaj.Most vagyok 36 .A férjemmel DM koncerten ismerkedtünk meg, 20 éve vagyunk együtt.3 gyerekünk van és minden magyarországi DM koncertre elmegyünk.(ezt el lehet mesélni anyuéknak)Szóval nálunk minden gyereknek van kedvenc Mode száma.Persze a mai zenéket is hallgatják, főleg a kislány.(9 éves)Én ebbe nem szólok bele bár a hajam égnek áll ha bömböl a szobájában Selena Gomez.Remélem majd elmúlik...De nem szólok, mert az én szüleim is tiltották a DM-et,mindig fülhallgatóval jártam.Kellett 2 év mire megszokták, hogy ez nem fog változni és a fekete ruhák se nagyon.Amikor már elnézőbbek voltak,megmutattam pár dalszöveget és elismerték, hogy nem az ördögtől való.De ha mereven elutasítóak,nehéz menet lesz.Mondjuk koncertre én is már csak 18 éves korom után saját keresetből jutottam el.
2013. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Most olvasom a hülyeségem,szóval DM konci után-ő bent volt,én 16 voltam a szüleim még nem engedtek-mindegy is minket összeköt ez a zene és normális emberek lettünk, családdal,rendezett élettel.
2013. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!