Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szerintetek unalmas...

Kamaszok, szerintetek unalmas lehetek beszélgetőtársnak? (leírás alul)

Figyelt kérdés

17/F vagyok

A hobbim a fényképezés, időjárás, azokról is szeretek beszélni, meg szoktam még zenékről, tv műsorokról, hétköznapi életről, és velem történt dolgokról.

Amikor valakivel beszélgetek, gyakran teszek fel neki róla kérdéseket, meg ha említ valami szokatlan eseményt megkérdezem tőle hogy történt.

Elég sok mindent szoktam kérdezni, nem nagyon tudom megnevettetni az embereket, viszont nevetni tudok a vicces dolgokon.

A leírtak alapján szerintetek unalmas lehetek, és jogosan fordul el mindenki tőlem, akivel megpróbálok összehaverkodni?

Bunkóskodni nem szoktam, csak amikor már felbosszantott valaki.


2013. nov. 26. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szimpatikusnak tűnsz. Megnyugodtam, hogy még akadnak ilyen fiúk.
2013. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szimpinek tűnsz, a legjobb haverjaim is ilyen típusok, szeretem, hogy érdekli őket, mi történt velem, ha meg nem tudok miről beszélni, akkor nekik mindig van témájuk :)

16/L

2013. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ez attól függ, milyen körökben ismerkedsz. Akinek hasonló a személyisége, érdeklődési köre, mint neked, az nagyobb eséllyel talál majd szimpatikusnak, mint például egy sportoknak élő ember, hiszen előbbivel nyilván több közös témád lesz, mint az utóbbival.
2013. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem aranyosnak tünsz. :) Bár én nem tudok fényképezni, és az idöjáráshoz sem értek, de minden ilyenre nyitott vagyok, jó hallgatni az emberek hobbijairól, pl azt is szívesen hallgatom, ha azt osztálytársam kvantumfizikáról meg atomerömüvekröl beszél, még ha nem is értek mindent.

Szóval, szerintem nem vagy unalmas. :)

13/L

2013. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már a fotózásról lehet veled beszélgetni, akkor nyilván más vizuális művézetekről is, szóval semmiképp sem lehetsz unalmas:)

15L

2013. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem vagy gáz, de jól látom, hogy az időjárás az egyik hobbid?
2013. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!