Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a kedvenc filmete...

Kamaszok! Mi a kedvenc filmetek? Miért?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik például az Éhezők Viadala, már akkor nagyon megfogott, amikor nem tudtam, hogy ez ilyen népszerű lesz. Tavaly csak beültem a filmre a moziban és nagyon megérintett az egész, van mondandója és nem egy sablonsztori. Ez a film nagyon különleges szerintem. :)


Viszont amúgy inkább a romantikus filmeket szeretem vagy a drámákat pl. Szerelmünk lapjai, Változó szerelem


Szeretnék valami igazán jó filmet megnézni, ezért vagyok kíváncsi arra, hogy nektek mik a kedvenceitek.


Köszi a válaszokat előre is. :)


16/L



2013. nov. 26. 20:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát abba azért ne menjünk bele, mennyire nem sablonsztori. Nézz utána a Battle Royale-nak.


Nekem nagyon sok kedvenc filmem van, ha ki kellene emelnem egyet, az A tökéletes trükk lenne. Nem tudom, láttad-e, ha még nem, mindenképpen nézd meg, bravúros szereposztás, és kb tízpercenként van benne egy csavar, végigizgulod az egészet.

2013. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én top 3 kedvenc filmem : Életrevalók

Forrest Gump

Eredet

2013. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Spring Breakers a hangulata miatt, és szintén emiatt a St Trinians :D
2013. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ragyogás, a Stanley Kubrick változat. Kezdjük ott, hogy Jack Nicholson nagyszerű színész. Zseniálisan felépített történet és belegondolni és érdemes, hogy 'Jack' helyében én miként viselném a magányt. Persze, könyvben élvezetesebb(talán,mert bővebb), de örök kedvenc filmem.


Rush. Megható,elgondolkodtató,szívszorító,tanulságos.


15/l

2013. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Titanic: Utálom a nyálas filmeket, ám ez örök kedvencem marad. :) <3 Egyrészt Leo miatt (:D), másrészt meg ugyebár a történet.

Avatar: A fantasykat se szeretem, ez pedig a 2. kedvenc filmem. :DD Mert jó, egyedi, és mert miután megnéztem a filmet (nem csak elsőre), majd másnap felébredtem, olyan ürességet érzetem... vagy nem tudom. xd

Ace Ventura: A vígjátékokat viszont imádom. :P Ha már Jim Carrey, akkor az csak jó film lehet. :D Mindkét részét imádom, végigröhögtem az egészet. :D

2013. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Forest Gump, Eredet, Diktátor

nem szeretem a drámás nyálas lovestorykat

:)


16L

2013. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok választani.

A kedvenc filmeim közé tartozik a Fight Club. A mondanivalója sablonos, de még mindig igaz, a film maga pedig több, mint élvezhető, a történet zseniális.


A Nagy Gatsby-t is nagyon szeretem, Leonardo DiCaprio remek színész, a történet megfogott, romantikus, de nem húzom rá a szám. Ebből a szempontból olyan mint az 500 nap nyár, ami szintén jó film.


A Nyomás alatt című film is nagy kedvencem, ebben is van romantika, és nagyjából minden tinédzser azonosulni tud valamelyik szereplővel, pedig nem tipikus tinidráma.



Wristcutters: A love story (Magyar címe: Csuklónyiszálók)

Na, ha eredeti sztori kell, akkor ebben a filmben megtalálod. Miután megnéztem napokra "rám ragadt" a film hangulata. Ebben is van romantika.

2013. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem top 3:


Rekviem egy álomért

Száll a kakukk fészkére

Taxisofőr


Ezeket mindenképp nézd meg, régóta már filmrajongó vagyok, tehát sok filmet láttam, és a sok közül, ezek voltak a leglenyűgözőbbek nekem!

2013. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
am 15/f
2013. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, én top sokat tudok mondani :D


Életrevalók

Marvel filmek (Bosszúállók, Vasember, Thor, Amerikak apitány, Hulk)

Forrest Gump

A nővérem húga

Igazából szerelem

Szilaj (örök szerelem marad :D)

Pillangóhatás

Éhezők viadala (bár a könyv fogott meg igazán, a film is jól sikerült)


Sokféle filmet megnézek, szeretek, főleg azokat, amik elgondolkodtatóak, vagy a véégn függenek össze, figyelni kell közben. A sablonos dolgokat is megnézem szívesen, max nem hagy akkora nyomot :D


16/L

2013. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!