Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg lesz sorkatonaság...

Tényleg lesz sorkatonaság 2014-től?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 28. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem bírnál egy 2kilós fegyvert se, és fosol, mi?! De ne félj, ez csak egy hoax, mert ők is tudják, hogy egy zászlóaljnyi sorost se tudnának már összeverbuválni a mai hikomat pávatökömsvaggenyafültágítós kis p.öcsökből...

[link]

2013. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó, hogy nem tudnám felemelni, mert lány vagyok, csak sajnálnám par haveromat :)
2013. nov. 28. 22:28
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
NEm tudnál felemelni egy 2kg-os fegyvert? Csak azért mert lány vagy? A lányom a 4,5 literes öblítőt kényelmesen felemeli, elviszi métereket... Ja, és csak 2 éves...
2013. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Dee fel tudom emelni, csak viccelődtem :) Apa tanított lőni, szóval fel tudomemelni elvileg bár elég gyesza vagyok.
2013. nov. 28. 22:43
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, miért kell itt bunkóskodni egyes 'felnőtteknek'. Aztán meg csodálkoztok, ha valaki beszól nektek.

Egyébként meg nagy tévhitben vagytok a fiúkkal kapcsolatban. Én 15 éves fiú vagyok. És sajnos olyan alkatom van, hogy nem valószínű, hogy be vennének katonának...pedig kiskorom óta rendőr szerettem volna lenni, de akármit csinálok, csont és bőr vagyok kb.

Ez van sajnos!

És nem kell itt dicsekedni azzal, hogy mit emel fel a 2 hónapos lányod, mert senkit sem érdekel. Amúgyis van különbség az öblítő meg a gépfegyver közt. Na de mind1, én mindent megtennék azért, hogy legalább esélyem legyen katonának/rendőrnek lenni!

2013. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
*két éves
2013. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Én támogatom a katonaságot, szerintem semmi sajnálandó nincs rajtuk, sőt!
2013. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
81%
hetes válaszoló ... no para nézd meg az amerika kapitány című filmet ... kapsz egy kis uv-t és teli leszel izommal ... de ezt soha nem értettem , mikor mondják hogy eszek meg csinálok mindent hogy legyen eredménye de nincs... ne azt csináld egyszerre hogy eszel és akkor gyorsan le mozgod, csináld azt hogy eszel egy hétig olyan kajákat amik tömeget növelnek és ha kövi hétben van eredménye akko r mértékkel eddz rá hogy pozitív eredménye legyen... tömegre lehet építeni
2013. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
80%
mellesleg én nem támogatom ... utálok mozogni és nem vagyok swag,jóló,hastag gyökér gyerek ...pedig 16 vagyok ... azt az időt amit én meg mindenki elpazarol ott azt inkább én tanulásra fordítanám vagy valami hasznosra... mellesleg magyarországon jelenleg mit kéne védeni? meg mi az hogy magyar katonaság?
2013. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Az jó lenne én nagyon szívesen lennék katona :)
2013. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!