Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akkor hogy is van ez?

Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

15 éves fiam gyógytestnevelésre jár az iskolájában heti 4 alkalommal. Tegnap közölték velünk, hogy mától részt kell vennie a normál mindennapos testnevelésen és mellette heti 1 gyógytesi a kötelező. Aggódom miatta, félek, hogy ez nem tenne jót neki.

Ez tényleg így van vagy csak mi informálódtunk félre? Mire lehet számítani, mennyi terhelés érheti őt így?



2013. dec. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen okból jár gyógytesire...? így elég nehéz megmondani mennyire lesz neki megterhelő.
2013. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a gyógytesiseknek 2 gyógytesi van, mellette ott vannak a 3 órarend szerinti kötelező tesiórán. A rendes gyakorlatokból egy idő után kiállnak, pl. feleannyit futnak, mint mi. Eddig nem panaszkodott egyikük se, hogy túl megterhelő lenne.

15/L, 9. osztály

2013. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon durva lúdtalp és ínszalaglazulás miatt fel lettem mentve, de amit bírok (szinte semi, de azért mégis valamennyi), annyit csinálok. Ha azt mondom, nem, akor nem.

13/L, 8. oszt.

2013. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérj könnyített testnevelést. A fiadat kezelő orvos biztosan ad papírt, abba nem köthetnek bele.


Csak azt kell csinálnia órán, amit bír. Akkor áll ki, amikor akar.


Én nem járok gyógytestnevelésre, pedig nekem is "kéne". Könnyített testnevelésről van papírom. Mivel a heti 5 testnevelés óra kötelező, át kell öltöznöm, és csak indokolt esetben állhatok ki.

Ha pl. erősítés van, nem hagyhatom abba a térdemre hivatkozva, viszont magasugrásnál békénhagynak.

2013. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!