Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 16 éves lány túl sokat foglalkozik egy témával?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nagyon sokat beszél egy bizonyos fiúról, aki tetszik neki, vagy éppen a háziállatáról? Idegesítőnek tartjátok, vagy ha magában elvan a témával, de nem csak arról képes beszélni, akkor nem bánjátok?
2013. dec. 3. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, és ha nincs különösebb téma, akkor a lovamról, lovakról csacsogok. Mert érdekes, vicces, jópofa :)

Legalább foglalkozik valamivel, nem a tv-t meg a netet bámulja.

2013. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is pont ilyen vagyok, állandóan a 'lovam' jár a fejembe, sokat rajzolgatok órákon lófejeket pl, de nem csak erről tudok beszélni. mivel az osztályom nagy része a gép előtt ül állandóan, én pedig tőle 50 km-re vagyok, hiányzik, így állandóan ő jár a fejembe. én ettől másról is ugyan úgy el tudok beszélgetni. egyik barátnőm állandóan a pasikról beszél, ami engem már kicsit idegesít. ha esetleg egy másik témához keveredünk(ami ritka) akkor is mindig visszatérünk ugyan oda. ezért tettem fel a kérdést, hogy más hogy látja ezeket, idegesítőnek, vagy sem. :)
2013. dec. 3. 20:12
 3/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa jelenség.Csak most éppen ezek a témák foglalkoztatják. Lehet most az xy film, de két hét múlva már egy másik együttes lesz a gondolatainak központjában. Ez normális, de attól még lehetnek idegesítő mértékei. Ilyenkor finoman más irányba kell terelni a beszélgetést. Csak nehogy megbántsd.
2013. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nála az a baj, hogy a téma mindig a pasik. de tényleg, mióta ismerem. nála a téma nem változik, csak az, hogy kiért rajong.. és mikor melyik nevet hallgatom egyfojtában. és ez néha azért idegesít. mikor kicsit próbálom elterelni, akkor is mindig oda megyünk vissza, hogy xy mit csinált, milyen aranyos, mennyünk a folyosóra hogy láthassa.
2013. dec. 3. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem "a rokonok,ismerősök élete" zavart tavaly,tavalyelőtt és azelőtt(3 évig) egy barátnőmnél..mert ott aztán más se ment..aztán meglepődött,ha én is mesélni akartam.
2013. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
..de már nem tudom visszaadni semelyik rokon életét se XDDDDD új nevek jöttek elő minden 2.hétenXD
2013. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én amióta megtanultam beszélni (6 hónaposan) be nem áll a szám és folyton a Depeche Mode-ról beszélek :D Eddig csak anyám szólt rám, hogy hallgassak már, mert fejböl tudja XD

De társaságban kontrollálom magam, nem beszélek róluk (olyan) sokat, viszont mondjuk a többieknek vicces, hogy betéve tudok minden sztorit, elpoénkodjuk, versenyzünk ki tud többet a kedvenc elöadójáról :)

13/L

2013. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem bántásként, de hosszú távon ez azért fárasztó és unalmas. Oké, hogy valamiért rajongasz, de én szívfájdalom nélkül otthagyom azt, aki állandóan ugyanazt a szöveget mondja újra és újra. Az nem beszélgetés.
2013. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az szerintem megint más, ha el lehet viccelődni vele. de vele nem lehet.. egész nap azt hallgatom, hogy most épp ki jön be neki és mit csinált.. meg h látta a buszon. ha meg megmondom neki, hogy hagyjuk ezt a témát, mert unom, akkor azt mondja hogy tudja.. és ugyan úgy folytatja.. elég idegesítő így :/
2013. dec. 4. 15:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba. Senki nem kíváncsi erre állandóan.
2013. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!