Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit köszönjek a barátom...

Mit köszönjek a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés

Szombaton fogok menni a barátomhoz. A szüleim már ismerik őt, Édesanyámnak, és húgomnak csókolom-ot köszön ő, Édesapámnak meg jó napot-ot.

Egyszer már voltam nála egy társasággal, kb 20 percre míg ő elkészül, találkoztam az anyukájával, de konkrétan nem mutatott be neki. A nővérével összebarátkoztam. Mit köszönjek a szüleinek? 1 hónapja vagyunk együtt.

Illetve minden elköszönéskor és találkozáskor illik puszit adni a családtagjainak?

15/L 18/F


2013. dec. 26. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint Édesanyámnak csókolom-ot, húgomnak sziát köszön.
2013. dec. 26. 19:54
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Anyukájának csókolom, apukájának napszaknak megfelelően, bár én a barátom szüleit csókolomozom, a barátom az apukámat tegezi, így sziáznak, anyukámnak csókolommal köszön. Ja és ne várd, hogy nagyon fogtok tegeződni, mi 8 hónapja járunk, szinte minden nap ott vagyok a barátomnál de a szüleivel nem tegeződök, a 26 éves bátyjával persze igen, a nővére asszem megvan 30 is, őt nem ismerem, de biztos tegeződnék vele.

Én 14 vagyok, a barátom 18

2013. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Jónapot és kézfogás. Elsőnek nem kell puszilkodni, mást sem puszilsz meg rögtön a megismerése után.
2013. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha érettnek akarsz tűnni (és miért ne akarnál, az jó benyomást kelt), akkor kézfogás + jó napot kívánok, xy vagyok, mindkét szülőnek nyugodtan.
2013. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Nincs puszi,nincs tegeződés,anyukájának csókolom +kézfogás,apukának jó napot+ kézfogás.

Azért ilyen tini kapcsolatoknál érdekes is lenne ha puszilgatnád a szüleit meg tegeznéd Őket,ilyen csak egy komolyabb kapcsolatban van sok év után.

2013. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy -csokolom- is érdekes...egy fiu egy anyukànak mondhatja ezt, de egy làny..szerintem nem illik. Jo napot kivànok, kézfogàs, bemutatkozàs, hogy ki vagy.
2013. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

#3 rengeteg emberrel pusziszkodom, mikor megismerem őket :)


amúgy érdekes, hogy a barátom szüleit ugye nem tegezem, de a legjobb baratom anyját igen, sőt telefonálgatunk.

2013. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jólneveltnek akarsz tűnni, akkor jó napot kívánok.
2013. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szánalom,hogy lepontoztok,de akkor is így van egy tinikapcsolat sosem annyira komoly,mint egy felnőtt,és jobb ha tudja a kérdező,hogyan viselkedjen nehogy egyből pusziszkodjon
2013. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!