Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Riba*ncnak tartanátok egy 17...

Riba*ncnak tartanátok egy 17 éves lányt aki még szűz, de 1 hét járás után lefeküdne a barátjával?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább értéktelennek mondanám.
2013. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Inkább kiéhezettnek mondanám.
2013. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont én egy éve vagyok együtt a barátommal és még mindig nem feküdtünk le. Ha minden pasimmal lefeküdtem volna, egy hét után már a síromat ásnám, és a táblámra ha a r*banc jelzőt írnák, nem csodálkoznék. Örülök, hogy nem feküdtem le senkivel egy hét után. Ne tedd. Ha szeret akkor megvár, különbenis ha megujjaz nem elég?
2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bármikor is teszitek meg, védekezzetek! Nem akarok több "lehetek terhes??" kérdést?
2014. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En nem egy 6 eves lanyom van de ugy gondolom hogy en meg fogom neki ezt engedni reszemrol teljesen rendben van nem vagy rib*nc nyugod meg csak a szuleid feltenek en 18 evesen estem teherbe most 24 vagyok de elvegeztem a fusulut is a kislanyom nevelese mellett szulonek lenni bem konnyu a lanyom apja lelepett igy engem nagyon gyakran illattek ilyesmivel de te tudod gogy bem vagy az ne figyelj masokra
2020. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En semmikeppen sem, mindenkit aki szerint ez a viselkedes ri***cosnak szamit, azt szeretnem felvilagositani hogy a r***nc az aki bizonyos osszegert ferfiakat elegit ki
2021. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!