Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Mekkora az...

Kamasz lányok! Mekkora az önbizalmatok? Hogyan növelitek? Fiúk is leírhatják a véleményüket.

Figyelt kérdés

Szoktak titeket dicsérni, hogy szépek vagytok, jól öltöztök?


Akinek régebben nem volt, az hogyan növelte?


13,5 éves lány vagyok. Nem mondom, hogy nincs önbizalmam és, hogy nem tartom magam szépnek, de nincs nagy önbizalmam.


Ui: Nem olyan dicséretekre gondolok, ahol 250 like alá odaírják, minimum 30-an, hogy szépek vagytok. Hanem amikor élőben, vagy legalábbis őszintén mondják és nem csak "kényszerből".



2014. jan. 11. 19:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ez még lemaradt: Esetleg volt, hogy csúfoltak/ neszólogattak nektek?
2014. jan. 11. 19:23
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Úgy nem szoktad dicsérni, de sok fiúnak tetszik. Az önbizalmam maximális, bár nem tetszek magamnak. :D


16L

2014. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Huh hat igazabol ugy kulon nem szoktak mondani.:) inkabb a fent irt a jellemzo, hogy a kepem ala irnak tobben:DD de azok semmit nem ernek:s:D

Szilveszterkor vegig azt hallottama fiuktol, hogy tenyleg milyen szep vagyok, kedves, edes stb., bar elegge ontudatlan allapotban volt a tarsasagom:) Meg az ilyen kozeli rokonok, baratok, hogy biztos hugyoznak a fiuk utanam es ilyesmik:DD de nem hittem nekik:D es nem is fogok.

Onbizalmam van(egy egeszseges emberben kell lennie egy keves)Nem sok, es az sem a "szepsegem" miatt, hanem mert ki tudok allni magamert.Es igen sokat bantottak, mert felig afrikai vagyok:)

14/L

2014. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem bántottak , de azt sem mondák ,hogy szép vagyok, esetleg annyit ,hogy szépek a szemeim. nem tartom magam egy utolsó rondaságnak , de az biztos ,hogy soha nem leszek elégedett magammal , az alakommal, semmivel. Az a baj is velem ,hogy csende vagyok és akkor startból nem mászkálnak utánam úgy a fiuk, de azért elég rendesek szoktak lenni, de a jelenlegi osztálytársaim nem fogják vissza magukat, de az lepereg ,mert kb. minden második szavukban leszopósoznak valakit , tehát... de amúgy imádnivalók. Önbizalmam nincs, főleg avval a fiúval szemben aki tetszik. Az előtt majdnem halott vagyok. Sajnos. És nekem is jól fogna pár ilyen tanács. :)

Szinte 15 éves vagyok és 9. oszályos.

2014. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem kiskoromban rengeteget bántottak, ugyanis súlyosabb voltam az átlagnál (nem kell egy godzilla típusra gondolni azért :D), és kihatott a mostani önbizalmamra is, ami körülbelül a 0 és mínusz végtelen közötti intervallumban mozog valahol.:) Nekem attól nő az önbizalmam, ha többen dicsérnek meg ugyanazért a valamiért, főleg fiúk.:) 16/L
2014. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pont megfelelő az önbizalmam. Nem kevés, de nem is túl sok. Bár talán egy kicsit a sok felé billen inkább.:)

Igen, szoktak dicsérni, és persze nem csak facebookon.:DDD

És igen, olyan is volt, hogy csúfoltak régebben. Kit nem?:) Változtattam, túl tettem magam rajta, minek feleslegesen rágódni a múlton? Talán még jót is tett nekem, szerintem nélküle valami hihetetlenül beképzelt lennék.:D

Most az első válaszolót komolyan lepontoztátok, mert van önbizalma?:D Nem egy amerikai tinifilmben vagyunk, a nagy önbizalom nem jelent feltétlenül negatív dolgot, és rossz tulajdonságokat.


16L

2014. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 B25 ***** válasza:

Így egyenesen a fiúk nem mondják a szemembe de lányok megszoktak dicsérni. Egyébként én teljesen elégedett vagyok magammal, már több fiú is szeretett volna velem járni de én egyenlőre nem akarok senkivel se. Ráérek még... :)

14/L

2014. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Néha egy semmi kis szarnak tartom magam, de néha nagyon szeretem azt, ami megadatott. Minden ellensúlyoz mindent az én esetemben. Néhány példa:


Nagyon sok fiúnak tetszem, és aminek különösen örülök, hogy ők mind hasonló stílusúak, gondolkodásúak, mint én, és okosak is, amit imádok.

Viszont ezt ellensúlyozza az, hogy érzelmileg nem vagyok túl intelligens. Nem mennek a kapcsolatok, mindent elszúrok, nem vagyok túl hűséges sem...


Az arcom nagyon szép, a szemeimet és a hajamat is szeretem.

Ezzel szemben a testem teljesen átlagosan vékony, semmi extra.


Okosnak tartom magam, sok lehetőségem lenne, ha nem lenne genetikailag belém kódolva a kóros lustaság... Tanulás helyett inkább alszom, bármiféle bűntudat nélkül, és csak arra vagyok hajlandó időt áldozni, ami érdekel...

2014. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem legjobb barátnőm cikiz(ett) egy csomót, mivel neki sem volt önbizalma, és kb ebből építette fel szerintem. (Hiába cikizett, közben néha meg azt éreztem, hogy "irigykedik") Teljesen nem rombolta le, de azért nem sok volt. Aztán most meg barátom helyretett, illetve tesz mindig, ha elbizonytalanodom...:)
2014. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Általánosban egy szikra önbizalmam nem volt, pedig jól tanultam, nyelvvizsgáztam, jó suliba vettek fel, voltak barátaim. Aztán ahogy bekerültem középsuliba, rengeteg új embert ismertem meg, akikkel mostanra imádjuk egymást, továbbra is jól tanulok és ez meghozta az önbizalmam. És megtanultam magasról tojni a jelentéktelen emberek véleményére, már nem is leszek miatta szomorú. Régebben valószínűleg szeretethiányos is voltam, azért is éreztem magam folyamatosan magányosnak, mára ez is kezd elmúlni, mert ha egyszerűen csak nem mosolygok suliban, jön legalább 3-4 lány, kiölelgetik belőlem a szuszt is, és minden rendben. :D Dicsérni szoktak, bár csak lányok. Mondjuk szerintem nem vagyok szép, sokszor kifejezetten rondának látom magam, de ez még mind semmi az egy évvel ezelőtti állapothoz képest, mikor a tükörképem láttán gyakorlatilag sírógörcs jött rám, annyira utáltam magam.

15/L

2014. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!