Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak kiközösített osztálytár...

Vannak kiközösített osztálytársaitok, vagy iskolatársaitok? Ha vannak, miért közösítik ki őket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. Mint szerintem mindenhol.

Mindenkit másért,van aki megérdemelte van aki egyáltalán nem.

Egyeseket piszkálnak szegénységük/öltözködésük miatt, viselkedésük miatt,másságuk miatt.. stbstb.


Én próbálkoztam már több 'kirekesztett' személlyel is barátkozni,de egyikkel se tudtam túl sokat beszélni,szóval szerintem (nem mindenkinek) de a legtöbb ember nem véletlen lett kiközösítve. Ha valaki undok,parasztul beszél a társaival és nem tudja,hogy illene viselkedni azzal én se szívesen barátkozok, ettől függetlenül szerintem SENKIT sem kéne nyíltan megalázni és piszkálni.


Illetve van egy osztálytársam,egy lány aki 6 éve nem beszél senkivel. Valamelyik héten beszélgettem vele,hogy valami baja van-e velünk vagy ő,hogy érzi?! De azt mondta neki így jó,és mindig is ilyen messziről megfigyelő ember volt. Néha szoktunk beszélgetni öltözőbe,termekben,de ő maga is megmondta,hogy nem nyílt,beszédes ember és nem is érzi magát kirekesztettnek,mert tudja,hogy ő ilyen. De őt nem piszkáljuk ez miatt, néha egy-egy ember beszól neki,de a legtöbben megvédjük.

2014. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lili05 válasza:
1. válszoló teljesen igazad van :)
2014. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Engem, mert elvileg csúnya és beképzelt vagyok, valamint túl sokat tanulok és nem bulizok :)

17L

2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Többször előfordult, hogy lestrébereztek régen. És valamennyire ki is voltam közösítve. Volt 3 barátom az osztályban, de a többiek nem kedveltek.

Az új osztályomban már nem így van, mindenkivel jóban vagyok, van egy csomó barátom.


Van viszont valaki, akit itt tényleg kiközösítünk, jobban mondva ő közösít ki minket. Eléggé elvont személy, folyton verseket meg regényeket ír. Ez mondjuk lehet még szimpatikus is, de emellett volt még jónéhány furcsasága, ami már szinte ijesztő. De nem írom le, mert bárki felismerhetné.


A volt osztályomba is egy fiú volt kiközösítve, ő azért mert buta volt. Nagyon. Szóval addig rendben van, hogy tanulási problémái vannak, de ő egy kicsit már túlságosaqn is sokat értetlenkedett, és nem lehetett vele nagyon beszélgetni.

2014. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, mert szellemi fogyatékos. De nem abból a csendesebb/meghúzódó fajtából sajnos, folyamatosan összefüggéstelen vicceket, történeteket mesél, szó szerint mindenen nevet iszonyat idegesítően. Én nem nagyon próbálok vele haverkodni, de így is naponta beszélgetni kell vele, mert ugye kiköveteli.
2014. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs, 9. osztályban volt 1 ember. Mindenki barátságos és kedves volt vele, legrosszabb esetben semleges, de nem nyílt meg senkinek és inkább egyedül volt. Reggelente gyorsan átrohant a termen köszönés nélkül hátra a helyére és egész nap nem beszélt senkivel. Az egyik tanár azt hitte néma, mert nem volt hajlandó megszólalni, amikor kérdezte. :) Már kibukott tőlünk, nem tudom, hogy mi van vele mostanság. 18/F
2014. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Frigg ***** válasza:
100%

Volt, sőt én magam is voltam már ilyen helyzetben.


Általános iskolában én voltam az, idézem, "undorítóbüdösk*csögrocker". Gimiben ez már sokat javult, de eleinte ott is megkaptam a "különc" nevet, de az évek során ez már teljesen elmaradt, mert megismertek, és fel sem tűnt már nekik. Elfogadtak, hogy ez a csaj ilyen oszt kész :D

Volt egy ált.iskolás osztálytársam, aki a gimiben is velem járt egy osztályba. Na ő az a tipikus kivételezett tanároknak benyalós stréber volt. Még általános iskolában bevett szokása volt, hogy elbőgi magát és a tanárok elnézik neki, akármi volt a probléma. Nos, ezt eljátszotta gimiben is, tizedikben valamint BIOSZ EMELT ÉRETTSÉGIN IS!!

Valamint volt egy srác, aki annyira rettenetesen iszonyatosan büdös volt mindig, hogy télen, hóesés közben is sarkig nyitva voltak az ablakok..


23/N

2014. jan. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Vannak...kockák,stréberek,überlúzerek :D
2014. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosban volt egy fiú aki az osztályfőnök fia volt. Mindig megúszta a feleléseket, mert rendre elsírta magát, ha felelni kellett, táblához menni....és megúszta. Kivételeztek vele ezért és így utáltuk.


27/N

2014. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálunk én vagyok a kiközösített "Folyamatosan piszkálnak az osztálytálytársaim"kezdödö kérdésemben bővebben írtam le a dolgokat válaszoljátok meg!Légyszi.
2014. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!