Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti már pirultatok...

Kamaszok, ti már pirultatok el olyan helyzetben, amikor úgy gondoljátok, hogy nem lett volna rá okotok vagy kerültetek e miatt ciki helyzetbe?

Figyelt kérdés

Velem ma az történt ,hogy a testvéremről érdeklődött az egyik lány osztálytársam. Mikor megtudta ,hogy fiú, megkérdezte ,hogy szép-e. Mire mondtam ,hogy igen, és egyből elpirultam, elöntötte a melegség az arcomat... Nem tudom miért van ez, mert semmi szégyelnivalót vagy cikit, kellemetlenséget nem tartok se a kérdésben , se a válaszban. Egyszerűen nem értem miért történt. Meg volt egy másik is mostanában. Jó tanuló vagyok, de egy felmérő miatt, ami úgy volt bejelentve ,hogy csak egyesek írnak meg, végül mindenki megírt stb... Tehát a tanár mondott egyet és csinált mást nem is egyser. Ennek következtében becsúszott egy rosszabb jegy. Mikor mondtam ezt két fiú osztálytársamnak, mert kérdezték , ahogy kimondtam a jegyet, jól kipirultam... Akkor meg mondták is... Nagyon kellemetlen volt. És még volt pár ilyen eset csak nem emlékszem már pontosan.

14L



2014. jan. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

ez nembaaj:)

lehet,csak szégyenlős vagy,vagy lehet titokban tetszik a fiu?!:)

igy hatottak rád az ingereek

semmibaaj:)

ha akarsz vkivel beszélni én itt vagyok

16/L

2014. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu kicsit kellemetlenul erezted magad mindket helyzetben, csak magadnak sem vallod be. :)

En allandoan egek, ha beszelek egy tanarral, akkor is elont a pir, mert izgulok, nehogy valami hulyeseget mondjak. Kicsit ciki, de ez van, sajnos nehezen lehet befolyasolni. :/

2014. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp az ,hogy nem tetszik a egyik sem a két fiú közül... amúgy szégyenlős vagyok tényleg, de a testvéremmel kapcsolatban nem volt mit szégyelnem, mégis... És annyira idegesítő.
2014. jan. 23. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
én elpirulok ha egyszerre több ember bámul.. borzalmasan sok kínos pillanat adódott már ebből. :D
2014. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ilyen helyzetben vagyok mint te :) ram nez valaki elpitulok de eskuszom barki, tehat egy lany egy fiu egy tanar barki ram nez es full voros lesz a fejem. Feleleskor is folyton voros a fejem es ha ram nez egy tanar oran akkor is elpirulok. Az okat viszont nem tudom mert amugy nem pirulnek el... Multkor nezett AZ A FIU es raneztem es mondta hogy elpirultam, gondolhatod utana ra sem neztem :DD de beszelek valakivel akkor is voros vagyok..:( mar nem birom elviselni mert olyan ciki :// 14/l
2014. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem a tesóddal kapcs. azért pirultál el, mert hát....na, inkább így: Én is sokszor pirultam már el, amikor a tesóm (fiú) egyik lány barátjával beszélgettem telefonon, amikor kérdezgetett felőle. Ez szerintem csak egy olyan érzés, pl. hogy valahol bent érzed, hogy lehet, hogy ők ketten összejönnének, vagy valami ilyesmi. Remélem valahogy megértetted :)Én sem tudom normálsian elmagyarázni, hisz most, hogy erről beszélek, folyamatosan vigyorgok mint a tejbetök.Na,most meg el is pirultam :D Ez van, vannak olyan érzékeny témák, amelyeknél könnyel el lehet pirulni, vagy csak szimplán elönt a boldogság. A 2 fiús esetre meg csak annyit tudok mondani, hogy amikor negyedikes voltam, akkor összetolva voltak a padok az osztályban, és a mi négyesünk közül én voltam az egyedüli lány. És sokszor elpirultam, amikor valamelyikőjük kérdezett valamit, vagy csak beszélgettem velük. Pedig csak az egyikőjük tetszett....Szóval....Bármikor, bármilyen helyzetben amikor elpirultam a padnál, ők elkezdtek mosolyogni....én visszamosolyogtam, és azon gondolkodtam, hogy most mi is van, amikor a mellettem ülő fiú mondta, hogy megint elpirultam.....Azóta sokszor elpirultam már, akarva,akaratlanul.....

12/L

2014. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a lány az osztálytársam ,aki érdeklődött a testvérem felől. Nincs esély ,hogy összejöjjenek ,mert a testvérem 6-7 évvel nagyobb és biztos ,hogy soha nem nézne ekkora és olyan lányokra. :)

Amúgy köszi a válaszokat. :)

2014. jan. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!