Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mindig is rövid hajam volt,...

Mindig is rövid hajam volt, de most szülinapomra azt kaptam hogy vállig érőre meghosszabbították. Valamiért mégse tetszik. Az lehet hogy csak azért nem tetszik mert szokatlan? 18/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy később sem fog tetszeni, akkor majd eldöntöd, hogy milyenre hagyod és kész. Ennél nagyobb bajod soha az életben ne legyen...
2014. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vágytál is a hosszabb hajra vagy csak valamelyik rokon döntött úgy, hogy ez jó ajándék lenne?


Egyébként elképzelhető, ha pár hét múlva sem tetszik még mindig lelehet szedni.

2014. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én már nagyon rég óta hosszút szerettem volna
2014. febr. 1. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:

De mi nem tetszik rajta? Szerinted nem áll jól vagy nem tetszik a formája/hossza?

Szerintem most még inkább szokatlan,de szerintem gyorsan megfogod szokni.

2014. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehet, hogy az nem tetszik rajta, hogy mű? A hosszabbított hajon látszik, hogy nem igazi, és én még sosem láttam senkit, aki természetes hatást keltett volna, vagy igazán jól állt volna neki.. Lehet, hogy neked is ez a bajod, nem?
2014. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meghoss
2015. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!