Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? 14/l

Mit csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
Anyukám a kèpembe mondta hogy utál, és hogy csak teher vagyok neki... Verni is szokott...

2014. febr. 9. 21:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Jelentkezz a gyámhatóságnál, ez már családon belüli erőszak, amit a törvény komolyan büntet.
2014. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva viselkedés egy anyától.Mivel indokolja,amit mondott?Biztos,hogy valami miatt nagyon stresszes és ezt rajtad vezeti le,bár ezt nagyon nem lenne szabad.Sokmindent nem tudsz tenni ebben a helyzetben.Esetleg próbálj beszélni vele!Mondd neki,hogy neked nagyon rosszul esik,amit mondott,az meg pláne,hogy verni is szokott.Mondd el,hogy te nagyon szereted és szükséged lenne rá,mint édesanyára.Kérdezd meg,hogy miért ilyen zaklatott és mi bántja?Ha komolyabb gondja van,lehet,hogy nem fogja elmondani és valószínűleg nem is tudnál segíteni rajta,de ha látja,hogy te törődsz vele és szeretettel fordulsz hozzá,talán magábanéz és elgondolkodik a viselkedésén.Sajnálom nagyon,ami veled történt,kamaszként nagyon nehéz lehet kezelni egy ilyen helyzetet!Sok szerencsét,remélem jobbra fordulnak a dolgok!

24 N

2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyámhivatalnál kellene szólni, de ilyen idősen én nem tudtam volna, hogy hol van, mikor menjek, hogy menjek, mit mondjak, semmit. Szóljál egy tanárnak, osztályfőnöknek, ő majd segít.
2014. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget és fordulj a gyámhivatalhoz!
2014. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!