Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolás kamaszok, mekkora...

Középiskolás kamaszok, mekkora ismeretségi körötök van?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék ha lehet
2014. febr. 22. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Facen 250 ismerős, ebből kábé 200-al vagyok olyan viszonyban, hogy tényleg az utcán köszönök, és akár dumálunk is stb:) Én ezt nem mondanám nagynak, talán átlagos.:) Többség az (sajnos:D) fiú közülük.:)


15/F

2014. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó nagy lett erre az évre, mivel valami népszerű csaj elterjesztette, hogy én k#rva vagyok, és vicces módon gyűltek az "udvarlók" annak reményében, hogy nekik is beadom magam hamar, így szép lassan elég népszerű lettem.

Meg persze nem csak ez tett azzá, hanem az üzleteim is, de ezt hagyjuk.

2014. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Elég nagy..:DD

*sétálunk a barátnőmmel*

-csáá..lepacsizunk..

*megyünk tovább*

-ki volt ez?

-fogalmam sincs.


Ez kb. 1hete volt:D és csomó ember köszön és nem tudom ki dehát nem gáz..:DD


Fbon talán 900vmennyi:D

15l

2014. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem valami nagy,nem vagyok barátkozós típus. A suliban is általában könnyen felejthető az arcom az emberek számára.

17 L

2014. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

fbn van 350 ismerősöm, de abból 150 kb ilyen "kötelező ismerős"

50-70en szokták lájkolni a képeimet, van sok haverom, de én nem tartom magamnak menőnek meg szerintem nem is vagyok népszerű :D


16l

2014. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi, suliban max 4-5 barátnő el elvagyok és ennyi.

17L

2014. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy, Facebookon sok ismerősöm van, de olyanok, akik a suliba járnak kb a felét teszik ki, van család ugye meg a tipikus "anya ismeri muszáj visszajelölnöm mert szóvá teszi" :D

De nem vagyok a népszerűség csúcsán, nem lógok a végzősökkel meg járok házibulikba. Viszont országszerte és világszerte is sok ismerősöm van, Franciaországban, Szlovákiában, Amerikában és az országon belül (nem úgy szereztem őket, hogy haver elköltözött:D)

16/L

2014. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hát nekem elég nagy, és igyekszem nem a facebookon tartani velük a kapcsolatot.
2014. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Remélem nem gond, ha én csak kisgimis vagyok (de ugyanúgy középiskolába járok ugye).

Nálam az van, hogy engem szinte mindenki ismer. Én azért kevesebbet, de nekem is megvan az ismeretségi köröm. Gondolom azért ismernek ilyen sokan, mert feltűnő vagyok, de a barátom ismer szinte mindenkit. Ő tényleg ha mdgyünk valahova állandóan köszön, mondjuk 8 év alatt sokmindenkit megismerhetett itt.

14/L

2014. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem valami nagy. A legtöbb embert a suliból vagy hasonló helyekről ismerem, de nem tudnám megmondani, hogy hány ember. Nem tudom miért jött mindenki mindjárt a facebook ismerősei számával, de hát akkor már én is mondom. :D Kb 250 ismerősöm van, ebből 30-40-ről azt se tudnám megmondani hogy kicsoda. Aztán persze vannak a rokonok. Meg néhány ember, akit csak látásból ismerek. Szóval azt mondanám hogy úgy 120 ember van, akivel azért tartom a kapcsolatot valamennyire, meg mindig köszönünk egymásnak stb.. De ez csak egy tipp.
2014. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!