Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, kamaszok segítség! A...

Anyukák, kamaszok segítség! A barátnőmnek hercegnő komplexusai lennének?

Figyelt kérdés

sziasztok van egy barátnőm aki mostanábannagyon nagyképű lett !!! leváltotta a nadrágokat/leggingseket ruhára/ill szoknyára.. ha meg leggingset vesz fel akkor is csak feketét és rá egy térd zoknit mert szerinte etől úgy néz ki mint egy nemes... na most ez egy dolog a másik dolog az hogy amikor szállnak le a vonatrol,buszról aki éppen vele van pl anyukája,testvére, annak kell előre mennie és szépen megfogni a kezét és úgy levezetni a buszról,vonatról mert ha nem nem megy le !! a többi ember pedig a háta mögött áll és vár... masnikat,fodrokat egyenesen imádja ... van is egy ilyen "drága" ruhája amit tavaly kapott a nagymamájátol még egy nemes lány hordta kb 50 évvel ezelött .. ilyen mini ruha apró virágmintákkal masnival és fodrokkal.. csak sajnos akkora melle van a barátnőmnek hogy hiába az ő mérete a mellénél már tavaly sem tudta össze kapcsólni a ruhát.. meg van egy ilyen orosz ruhája is az hosszú piros fekete az méregdrága.. anyukájáé de ő nem hordja de a barátnőm meg kihizta szóval :D:D na de a témára visszatérve olyat is csinál hogy ha pl pörkölt az ebéd akkor ő : FÚÚJJ !! VIGYÉTEK INNEN A PARASZTOKNAK VALÓ ELEDELT ! ha meg paprikás krumpli elszabadul a pokol... de álltalában normális sőt luxus kajákat eszik... én nem vagyok irigy rá de ez már tulzás amit csinál még egy hercegnő nevet is adott magának ---> Lady Fatima Silverman Anasztázia

ezen már abszút kiakadtam amikor azt mondta hogy hívjam Fatimának vagy Lady Fatinak..

de ezt már rég ki kellett volna nőnije !! nem is volt soha ilyen nála !! már a 13 éves pedig szal abszurt dumm .. ez mire utalhat tudtok tanácsokat adni ?.. köszi 12/L



2014. márc. 31. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik, semmi extra.
2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Arra, hogy még gyerek. Majd kinövi.

Gondolom a szülei is előbb utóbb megunják ezt a bohóckodást.

2014. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem !! ahogy ő tapsol úgy ugrik minden ember !
2014. márc. 31. 19:51
 4/19 anonim ***** válasza:
99%

"FÚÚJJ !! VIGYÉTEK INNEN A PARASZTOKNAK VALÓ ELEDELT !"


itt konkrétan sírtam a röhögéstől.xdddddd

2014. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék vele? Kiröhögném. Engem aztán ne ugráltasson..:D
2014. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de tényleg ezt mondja !!! ő neki csak a szalálmi,pulykamell,meg a minőségi cuccok kellenek.. pedig nem olyan gazdagok hogy mindent megtudjanak venni de mégis mindene megvan mint egy szupergazdag gyereknek mert az anyukája megvon magátol mindent hogy a barátnőmnek mindent megvegyen... heti 2000 ft-t kap és elég sokszor is 500 forintot reggelenként... és csokit chipset ..gumicukrot .. őt nem érdekli ha egy 70 grammos chips 300 ft ő megveszi mert ő olyat akar enni mert szerinte egy nemesnek ez való..
2014. márc. 31. 19:57
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmébe a Padlás szoba kis hercegnője című könyvet. Egy igazi nemes nem nagyképű,nem vág fel és nem fellengzős, nem nézi le a népet, sokat jótékonykodik, nem ítélkezik, figyel arra hogy mindig jó példát mutasson pl. egészségesen étkezik, egy hercegnő nem elvárja a kiszolgálást és a tiszteletet hanem kiérdemli. Alázatos és visszahúzódó. Ahogy a te barátnőd viselkedik nem hercegnői hanem inkább puritán, öntelt, beképzelt, színészies.
2014. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Meg Cabot Neveletlen hercegnő sorozatot is ajánlom figyelmébe.
2014. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
azt ismeri ! bár nem nagyon jön be neki..
2014. márc. 31. 20:19
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
De aranyos :D Amúgy én 19 éves lány léterme vagyok sokszor ilyen. Villamosról néha úgy kell kézen fogva levezetni, csak szoknyákat hordok és imádom az acélmerevítős fűzőket amivel vékonyabbá tehetem a derekamat :). Mondjuk nem kezdek le sipítozni a paprikrumplinál (sőőt.. az nyami *.* ) és nem kényeskedek :D. Az meg, hogy nevet adjak magamnak eszembe se jutott... ehh :D 13évesen amúgy szerintem ez még belefér nála :D pár hónap és elfelejti az egészet :D
2014. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!