Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na jó, én már nem bírom...

Na jó, én már nem bírom tovább. Kamaszok: ki mit tervez nyárra?

Figyelt kérdés

Még 2,5 hónap.. És még lesz egy vizsgám is, az évvégi hajtásról nem is beszélve.. :(

Na de ki mit tervez a nyárra? :)

Én májusban elkezdem a kreszt, valószínűleg egész nyáron tanulok majd vezetni. :)

Aztán suli után rögtön megyek dolgozni, valami irodai meló lesz, szerintem szeretni fogom. (Tök jó hogy lesz egy kis saját pénzem!)

Családdal megyünk majd nyaralni júliusban külföldre, az is jó lesz. :)

Ezenkívül tervezem hogy nyáron kilövetem a fülemet, megváltoztatom a hajamat, és remélhetőleg megismerek egy rendes srácot... :)

Mindenképpen mozgalmas nyarat szeretnék, sok időt tölteni a barátaimmal, bulizni, és új emberekkel ismerkedni. :)

16L


2014. ápr. 5. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én már nem vagyok kamasz, közeledek a 30hoz, de mindenképp meg akartam jegyezni, hogy hasznos és igazán szuper nyarad lesz! Csupa pozitív dolog, változás, stb! Sok sikert és érezd jól magad! :)
2014. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 piriiiiii ***** válasza:

Nekem majdnem végig iskolám lesz júniusban, szóval akkor sulizni fogok...

Júliusban vigyázni fogok két gyermekre, és hátha találok más munkát is mellé.

Augusztusban pedig terveim szerint Pestre megyek tesómhoz (egyedül vagy barátnőstől), és pihenni meg bulizni fogok. :)

Mindemellett folyamatos (tehát már most tartó) tervem a kulturálódás, a művészetekben való mély elmerülés, olvasás, alkotás, zenélés, mozgás, túrázás, és a legfőbb a filmezés. :)

17/L

2014. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Hát a szüleim különköltöznek, remélehetőleg nyárra már biztosan kész lesz az új ház. Ingázni fogok... anyukámnál is lehetek és apukámnál is. Szerencsére nincs messze a két ház. Az új a szomszéd faluban van, ott lehet, hogy kicsit több időt fogok tölteni, mert ott vannak a barátaim, haverok, buli. Nem kell majd szervezgetnem a hazautat, tovább maradthatok :D Én is szertnék új embereket megismerni, bulizni, és minél mozgalmasabb életet élni + fogyni egy kicsit..

Tervezem egyedül kivégezni az angolkönyvemet, mert órán szart se csinálunk, kicsit rendszerezni a dolgokat.

Szeretnék dolgozni, de csak 15 vagyok (bár már vállalhatnék diákmunkát szülői engedéllyel), nem nagyon találtam még semmit. Mindenhol 16 az alsó korhatár :/ Pedig eléggé kellene, mert nagyon fogyóban van a félretett pénzem, és nyáron szerintem zsebpénzt kapni (még nem mertem firtatni anyámnál..:D).

Szóval én azt terveztem, hogy ne unatkozzak. 15/L

2014. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm szépen, bízom benne hogy jó nyaram lesz. Próbálom majd hasznosan eltölteni az időt, kiélvezni minden percet.. :) De egyébként a te nyarad is érdekelne, ha gondolod írdd meg nyugodtan! :)

#2: Ez a művelődés, kultúrálódás dolog nagyon tetszik! :) Én pl. be szeretném járni Budapest múzeumait, szeretnék minél több kiállításra eljutni.. :)

Sok sikert!

2014. ápr. 5. 21:10
 5/31 anonim ***** válasza:

Chillin&buli&haverok:)


Igazából júniusi nyelvvizsgám lesz, ugyanis májusban persze a suli miatt lehetőségem sincs rákészülni... Így már is kell majd tanulnom nyáron. Tök jó...


Na, de a lényeg, még a hónapban új mocim lesz, még a wc-re is motorral fogok járni majd, haverokkal fogok lógni, nem lesz még egy itthon a lakásban rohadok nyaram...


Illetve tudom ezé majd megy a pontozás, de én egész nyáron tervezem a bulizást. (Így is közel hétvégente el-el járok, bár most kicsit belefáradtam, meg májusra tanulok, mert tele vagyok félévet érő vizsgákkal.)


Én új haverokat akarok, de a jelenlegiekkel is akarok törődni, kint szeretnék lógni, és ennyi a terv...:D Ja, meg átköltözök egy másik szobába. (Az igazából majdnem egy lakás méretű, de hát most alig van néhány négyzetméterem, kell a tér már. Ott lesz minden, csocsó, hűtő, bárszekrény, kanapé, tévé, sztereó hifi, bakelit... Szóval tipikus férfikuckó. Igazából a dolgokra már összehoztam a pénzt, része már meg is van, csak még abban a szobában még nincs lerakva pl laminált padló... Szóval van még meló, el leszek nyáron.)


16/F

2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
1 hét balaton barátokkal, VOLT fesztivál. Ennyi van eltervezve. Természetesen lesznek majd bulik, kiruccanások, de ez még a nyár titka. :)
2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Jogsit elkezdem, járok angoltanárhoz

Megyek nyaralni szüleimmel. És örülök,hogy élek :D


16l

2014. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#5: Óvatosan a motorral! Nekem is van motorra jogsim, és tényleg nagyon kell figyelni! Egyik ismerősömet (velünk egy idős) párhete nagyon durva motorbaleset érte. Most orvosi fémek tartják össze a lábát :( De persze nem akarom elvenni a kedved, csak figyelj oda! :)

És jó kis nyarad lesz akkor neked is :)

2014. ápr. 5. 21:52
 9/31 anonim ***** válasza:

Érettsézgizem májusbsn egy nyelvből, Dolgozni szereték, pénzt keresni, tetováltatni :)

18 L

2014. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Júniusban nyelvvizsgázok, aztán utána dolgozom szeptemberig, néhány kihagyással ugye: Júliusban lemegyünk egy hétre Balatonra társasággal, aztán családdal is. Augusztusban Sziget fesztivál.

Ezen kívül ezer meg ezer házibuli. :P

18L

2014. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!