Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hogy telt a mai...

Kamaszok, hogy telt a mai napotok? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 19:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
44%
Gépen jácottam , olvastam ,és beszéltem a barátaimmal, sorozatot néztem, és elmentem a barátommal kutyát sétáltatni :)
2014. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Németet írtam és tanultam, aztán nekiálltam a földrajztémazáróra való készülésnek, ami annyira kiborított 4-5 óra után, hogy inkább kiporszívóztam, mert még az is szórakoztatóbb volt.
2014. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Reggel elmentünk vásárolni, utána visszafeküdtem aludni (:D), felkeltem, ebédeltem, anyum barátnőjénél voltunk, utána takarítottam, zenét hallgattam, tornáztam, gépeztem, utána meg vacsoráztam.
2014. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Felébredtem, aztán még visszaaludtam vagy háromszor, így felkeltem fél 11kor. Kajáltam, olvastam, sorozatot néztem, aztán elkezdtem skype-olni a barátommal (azóta is kisebb megszakításokkal.. :) ).

Ebédeltem, 4N4LN-t néztem (és nézek), verset tanultam, gyakoriztam, stb. Nagyim lejött (a 7.-ről...) és beszélgettünk, anyukám egy hét után hazajött egyórára, és vele sütiztünk. Holnap végleg visszajön. :) (dolgozott)

Asszem ennyi. :)


17L

2014. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi értelmeset nem csináltam,csak ágyban döglöttem és pizzát ettem. Most pedig szenvedek tőle, annyit ettem hogy megfájdult hasam. :D

L 18

2014. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gépeztem,tanultam( verset), röpiztem, ettem és tv néztem/nézek.:-)
2014. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Felebredtem,elvegeztem a szokasos tennivalokat( oltozes,fesulkodes,fogmosas,wc),levittem a kutyat. Feljottem,reggeliztem,megneztem az fb-ot,instagramot,youtube-ot,vine, stb. Felhivtam a baratomat,beszelgettunk egy csomot,megebedeltem,megint megneztem a netet,elalmosodtam,aludtam egyet. Felkeltem fel haromkor,beszeltem a baratnoimmel viberen. Az egyik felvetette,hogy menjunk el bulizni. Levittem a kutyat,megetettem.nfeljottem,hivott a baratom,tv-t neztem. Megneztem a netet. Utana meg beszelgettem a baratommal viberen,neztem egy sorozat reszt. Levittem a kutyat ismet nagy unalmamban,lent talalkoztam a volt tanarommal,beszelgettunk. Feljottem,skype-oltunk a baratommal,aztan a lanyokkal egyeztettuk az estet. Atfutottam egy baratnomhoz,mert nala maradt a ruham,es azt akarom felhuzni este,aztan ismet levittem a kutyat,mert mar rohadtul unatkoztam. Es most eppen keszulodok az estere. Es neked,hogy telt a napod?

17,5/L

2014. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
gépeztem lementem egy barátnőmmel aztán találkoztam barátommal most meg ittvagyok:-D 16/L
2014. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Unalmasan...

Delelott felkeltem, lezuhanyoztam, hajat mostam. Elmenten csaladi ebedre, ahol unokatestverem szuletesnapjat unnepeltuk. Haza jottem, pihentem egy keveset, kozben par srac ismerosommel beszelgettem. 5ora korul, elmentem a testveremmel es apummal vasarolni, kisebb-nagyobb sikerrel jottunk haza. Majd megneztem egy filmet es most itt vagyok.: )

14/L

2014. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Délelőtt kb. 11-ig csak feküdtem, utána meg kicsit kertészkedtem. Délután legjobb barátnőmmel elmentünk vásárolni, körülbelül ennyi. :)

14/L

2014. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!