Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mik számítanak cikinek a...

Mik számítanak cikinek a környezetedben?

Figyelt kérdés

Mindenről írhattok, ami a témához kapcsolódik. Főleg 15 év körüli fiúktól, lányoktól kérdezem, de nyilván pár év eltéréssel sincsenek radikális különbségek.

Nem szeretném, ha minden válasz ez lenne: "nincs, olyan, hogy ciki meg gyerekes dolog valakit megkülönböztetni, kiközösíteni a többiektől, bántani stb.... Persze, minden véleményt elfogadok, ezekkel én is egyetértek, de gondolom mindenkinek és minden közösségben vannak olyan dolgok, amit nem tartasz helyesnek, szépnek, normálisnak. Rengeteg dolog miatt közösíthetnek ki, cikizhetnek, piszkálhatnak, kinevethetne valakit. Ha veled történt ilyen vagy a környezetedben tapasztaltál hasonlót kérlek oszd meg velem!



2014. ápr. 14. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A szüzesség annak számít..SAJNOS
2014. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Az számít cikinek, amikor a 15 éves lánykák 2 hetente pasit váltogatnak, ha nem gyakrabban és minddel le is fekszenek. Persze, én is éltem olyan idősen nemi életet, de állandó kapcsolatban, ami most már 3 éve tart, nem is a 273-ik pasim a szerelmem.


A másik ciki dolog, amikor nyílt napok idején a diákok nagy része elmegy igazolásért, hogy ne kelljen suliba menni.

2014. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

-rossz öltözködési stílus

-stréberség (nem = azzal, hogy valaki jó tanuló!)

-túlsúly

-hajlenövés

-ha valaki még sosem ivott alkoholt, cigizett, bulizott, csókolózott, járt valakivel


Ez nem a saját véleményem (bár van, amivel egyetértek), hanem amit általánosan tapasztalok. 17 vagyok, de két éve is ugyanez volt.

2014. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha valaki már 15 évesen szexel

Bárkivel lefekszik

Vállalhatatlanná issza magát

Tinikori abortusz

Cicagatya rövid pólóval

Valaki aki annyira sötét hogy nem lehet vele kommunikálni

13-17 évesen durván agyonszolizott bőr

Túl erős smink

Apuci-anyuci pénzén vett iphone amivel aztán villog, holott ő semmit nem tett érte

Ha valakinek ignorál a diákmunka, mégis hatalmas igényei vannak

2014. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

One direction.

A divat követése.

Szent Johanna Gimi

Az, ha valaki nem tudja elfoglalni magát a technika nélkül.

"de viszont".

2014. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

-Justin Bieber...

-Öltözködés,smint

-Kövérség

Ja és hozzá kell tennem,hogy most vagyok 9.-es,és a mai napig cikiznek azért,mert van lovam és évek óta lovagolok.

2014. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a válaszadók többsége hol él, de ezek szerint mázlistának mondtahom magamat valamilyen szinten:D Pl ha nálunk ha valaki évek óta lovagol ill. ha valamilyen más sportot űz azt megdícsérik és 'elismerik' a kitartása miatt, szóval szó sincs semmiféle cikizésről.:)

Viszont a környezetemben előfordulnak ezek: rossz smink(ezalatt a túlzottan erős sminket értem a suliban, főleg a kis 8.-os 'kislányokon'), ha 8.-ban már hétvégente atom részegre isszák magukat emellett még drogoznak is. Ha 14-15 évesen már a fél város végig ment a leányzókon ezzel szemben persze ha a 14-15 éves fiúcska már meghúzta a fél lakótelepet akkor az 'menő'(pedig egyaránt gáz mindkettő!). Sajnos manapság az is cikinek számít pár helyen, ha valaki nem a divatnak megfelelően öltözködik(hanem picit elvontabban, vagy egyszerűen csak ha nem telik a családnak a 10ezres kabátokra..). Belső tulajdonság alapján is lehet valaki ciki, pl van egy osztálytársam, utálok ítélkezni, bunkó lenni, de őt nem bírom elviselni:/ Annyira idegesítő, nyomulós lány, hogy az hihetetlen, arról nem is beszélve, hogy mindig mindenért sajnáltatja magát.:/

Több nem jutott eszembe így hirtelen:)

17/L

2014. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok.Miért is lettem lepontozva?-.- Ez a savanyú igazság miért hazudjak? A világ van elcseszve,miért engem pontoztok le?
2014. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Általánosságban:


- Ha valaki 15-16 évesen még szűz, ne adj isten, még csak nem is csókolózott.

- Stréber


Szerintem:


- 15-16 évesen már legalább a fél város átment rajta.

- Minden péntek/szombat buli

- részegeskedés, drogozás

- minden egyes nap feltenni egy képet facebookra, és hozzátenni ötmillió tag-et

2014. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Környezetemben:

-ha nem cigizett még valaki (sajnos a suli nagy része dohányos...)

-ha valaki nagyon nyalizik, akár a tanároknak, akár a kortársainak

-ha valaki mindenkivel lefekszik

-ha valaki nem jár bulizni soha

-One Direction/Justin Bieber/Rebecca Black, stb rémes zenék

-ha valaki nem jó a tipikus iskolás sportokban (labdajátékok)

-ha valaki fehér bőrű

-ha az illető buta, de nagyon fényezi magát, és azt hiszi, okosabb mindenkinél (de ennek van tehetségtelen változata is)

Szerintem:

-ha valaki nagyon ápolatlan (nyilván abban az esetben, ha van lehetősége rendszeres tisztálkodásra, stb)

-ha valaki rosszindulatú (ok nélkül)

-ha valaki azzal dicsekszik, hogy hány emberrel feküdt le/mennyi vodkát vedelt/mennyi cigit szívott (tőlem csinálja, ha annyira akarja, nekem nem árt vele, de az, hogy ez "menő" legyen, az már kicsit durva számomra:D)

-túlzott önbizalom, egoizmus

-r.bancos/páwa, stb stílus, szerintem mindenki érti, mire gondolok:) Minimum 10 neonszín, fiúknál-lányoknál v-nyakú póló, amiből kilóg minden, fiúknál ecset frizura, lányoknál póthaj, lenövés, karomszerű csiricsáré műköröm, báli smink hétköznapra...

-tizenévesen (pláne ilyen 10-13 évesen) azt hangoztatják, milyen érettek, és felnőttesek...

Most ennyi jutott eszembe, biztos van még.:)

16/L

2014. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!