Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz ha egy 17...

Szerintetek gáz ha egy 17 éves lány dohányzik?

Figyelt kérdés
( nem divatból)
2014. ápr. 22. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Neki gáz az egészsége miatt, de amúgy kívülállóként nem gáz, mivel ez manapság már természetes dolog.
2014. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%
Hát eléggé visszataszító :/
2014. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 piriiiiii ***** válasza:
57%

Nem divatból, jahahhahaj, istenkém, dehogy, akkor egyáltalán nem gáz.

Hát hogyne lenne "gáz"? Akár divatból, akár ki tudja, mi más csodás célért, akár 76 évesen, akár 17 évesen, DE IRTÓRA GÁZ.

2014. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem. Nem fogok álszent lenni,és azt mondani,hogy gáz,mert néha bulikba én is elszívok egy-két szállal,de hétköznap vagy mikor családdal vagyok eszembe nem jutna,mert büdös lesz a szád,drága, egy idő után pedig te magad is büdössé válsz és ennél visszataszítóbb nincs is.


Tudod mi a gáz?Mikor a suliba szünetekben lógnak ki,mert hogy "ők nem bírják ki". Na ez gáz. Meg bújkálnak be a bokorba,hogy cigizzenek. De maga a cigizés szerintem nem gáz,inkább egy igénytelen szokás.

2014. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Lemaradt,hogy én is 17 éves lány vagyok.
2014. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem gáz. Mindenki döntse el maga, h akar-e cigizni. Ez a büdös vagy a cigitől dolog is relatív, én mindig imádtam a cigiszagot, 3 évesen a bejárónőhöz mindig kiültem, amikor cigizett, most meg már én is cigizek. Elárulom a 12 évesek cigiznek divatból. Az idősebbeknek általában feszültséglevezető, de számomra például a saját kis rituálém, amikor kiülök a lépcsőre cigizni, a hangulata az, ami miatt függő lettem. Pl most jövök rá, hogy egy hete nem cigiztem semmit, mert nem hiányoltam a hangulatot.
2014. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Gáznak nem gáz csak hülyeség..-.-

Nem leszek álszent énis kipróbáltam dolgokat.(vp rendszeresen,fű 1x,alkohol 2hetente kb de akkor se matarészeg állapot,cigi 1x de undorító) a mamám tüdőrákban halt meg,ő nagyon fontos volt nekem,de 60évesen elment fiú létemre,szégyenszemre sírtam is utána de nem bírtam ki.

Figyelj a cigi semmiképp nem jó.Tudom hogy tudod, de:büdös,belehalsz,belebetegszel. Még időbe szokj le amíg nem késő!

2014. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Régebben, elítéltem azt akit dohányzott. Aztán most már 1 éve én is rászoktam. Tudom, hogy nem jó, káros, esetenként büdös(bár én azért odafigyelek arra, hogy ne legyen szagom, mindig van kéznél rágó, ha meg otthon vagyok az az első, hogy fogat mosok és átöltözök), de hát jól esik.

Gáznak általában annak szokott lenni, aki maga sem cigizik. Mondjuk nekem a szüleimen kívül, még senki sem szólt le.

2014. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem gáz,de én még 18 évesen sem(!) mernék és nem is akarnék dohányozni.Igen,próbáltam már ki a cigit,de nem tetszett túlságosan,nekem nem érte meg a füstölgésért,vagy én nem is tudom mit élveztek benne.Engem MEG SEM NYUGTATOTT,pedig MINDENKI ezt mondja,hogy igen,őt megnyugtatja.Na,engem nem nyugtatott meg,lehet,hogy ehhez láncdohányosnak kell lenni,vagy évekig kell cigizni.

Helyette tudsz venni rengeteg más dolgot,minden más jobban megéri szinte.


De nyilván a te döntésed,de azt javaslom,hogy dönts felelősen!Gondolj a jövődre is!

2014. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Gyémántlány ***** válasza:
32%
Büdös lesz a szád, a ruháid, a környezeted számára irritáló az állandó füstölgés, rengeteg pénzbe kerül, függőséget okoz és ráadásul beteg leszel tőle. Igen. Gáz.
2014. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!