Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 évesen hogyan kereshetnék...

13 évesen hogyan kereshetnék pénzt?

Figyelt kérdés
Mivel csak 13 éves vagyok, legálisan nem dolgozhatok. Anyukám nevel engem és az öcsémet, sajnos elég rossz anyagi helyzetbe kerültünk, a számlákat és az ételt tudja kifizetni (több , mint 8 órát dolgozik + hétvége). Néha már a tisztálkodási eszközöket se tudjuk megvenni. De most itt a jó idő, és nekem és a testvéremnek is csak meleg ruháink (hosszú ujjú felső, kardigán, vastag farmer,bakancs)vannak. Anya felajánlotta, hogy vesz nekünk pár ruhát, de nem akarom ezzel terhelni, mert akkor olyan dolgokat nélkülözne mint: a betegsége elleni gyógyszer, samponja stb. Nincsenek cuccaim, amit el tudnék adni. A környéken, amerre élek, nem sok mindenkit ismerek, a ,,munkába'' (ha van valami , amit így is lehet csinálni), a legjobb barátnőm is tudna segíteni. Szóval van valami lehetőségem, hogy pénzt keressek?

#fiatal #anya #pénz #13 éves #anyagi körülmény
2014. máj. 1. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap adott fel egy hirdetést egy lány egy helyi facebookos csoportban, hogy bevásárol, kutyát sétáltat, takarít, gyerekre vigyáz, füvet nyír stb. ő is pénzt akar keresni, mert ezzel segítene otthon. 13 éves szintén. ezzel szerintem probálkozhatsz
2014. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem szégyen felvállalni a körülményeket, sajnos sokan vannak így.

Kérdezd körbe a szomszédokat, hogy tudnának-e valami munkát adni, mert szükséged lenne a pénzre. Mondod hogy tudsz mosogatni, takarítani, besegíteni a ház körül, stb...

Sokan értékelik a kezdeményezést, és vagy munkát vagy egy kis pénzt adnak támogatásként!

2014. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek. Esetleg megírnád milyen méretű ruhákat, cipőket hordasz?
2014. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 1. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szórólapot hordtam úgy hogy anya nevén futott a dolog, de én csináltam, persze nem diákszövetkezeteknél, nézd meg a neten keres-e most valaki ilyet.
2014. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy átverjenek!Erre mindig figyelj oda!
2014. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most nem tudnék mondani, de vannak olyan honlapok, ahol lehet ruhákat cserélni. Elcserélsz egy hosszú ujjút egy ujjatlanra, vagy egy hosszú gatyát egy szoknyára. Ilyesmi. :) Ezt meg lehet csinálni ismerősökkel is. Vagy segíts be a szomszédoknak ruháért, tisztálkodószerekért cserébe és ne pénzért. De ahogy jobb neked.


Sok sikert!!!!

2014. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!