Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, válaszolnátok...

Kamaszok, válaszolnátok facebookon, ha egy idegen fiatal írna a lakhelyetek környékéről?

Figyelt kérdés
Aki a településeteken vagy a környékén lakik, de nem ismeritek.
2014. máj. 21. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már kamasz, de nem.
2014. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem irnek.
2014. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék. Bár én sem vagyok már kamasz.
2014. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok midnentöl függ, mit irt? ha ismerkedési céllal, és egyedülálló lennék és tetszene akkor válaszolnék, persze csak akkor ha kulturált üzenetet irt és leirta honnan ismer de legalábbis megkérdezném hogy talált rám a neten.
2014. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem válaszolnék. Ha ismerkedni akarnék, akkor olyan oldalakra regisztrálnék hozzá. Én nem azért vagyok fent facebookon, hogy betaláljanak az idegenek, függetlenül attól, hogy a szomszéd utcából vagy Indiából ír-e; a már meglévő ismerőseimmel tartom ott a kapcsolatot.
2014. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Eléggé meglepődtem a válaszokon, nekem természetes dolog, hogy, ha írnak, akkor arra válaszolok. Persze, ha nem szimpatikus a személy, akkor gyorsan lezárnám a beszélgetést, de azért egy esélyt adnék a dolognak. 18/F
2014. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor igen. De ilyen elég ritkán van.
2014. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg nem válaszolnék, főleg, mert nem ismerkedési céllal vagyok fent facebookon, hanem a barátaimmal levelezek ott. Furcsa lenne, ha valaki rámírna, nincs feltöltve képem és az üzenőfalam is nagyjából üres...
2014. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
megkérdezném, hogy ismerjük-e egymást, de semmi több.
2014. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!