Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek "gáz" ha ezen a...

Szerintetek "gáz" ha ezen a héten még hosszú gatyába megyek iskolába?

Figyelt kérdés
Már nagyon meleg van tudom de nem szeretnék rövid gatyába iskolába menni. Ti megnéznétek?
2014. jún. 9. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányom sem vesz fel rövidnadrágot. Szerintem ő is hosszúban megy végig a héten:)
2014. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Én rövidbe megyek.:D Ilyen melegben zavar a hosszú..bár amúgy sem szeretem a farmert pl.

Nekem így otthonosabb lazább.

2014. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a többség (jó nagy többség) még hosszúnadrágban jár. Miért lenne gáz? Nálunk elvileg nem is szabadna rövidben jönni, de ezt nem nézi senki, szóval vannak páran, akik rövidben járnak, de tényleg nagyon kevesen.

Én egyébként furcsán is érezném magam rövidnadrágban az iskolában. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy az idők folyamán hányszor történt meg velem ilyen.

2014. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én is mindig hosszúba jártam, csak két-három kezdtem rövidnadrágot hordani, nem különösen érdekel mások véleménye... úgy öltözködök, ahogy nekem tetszik, meg más is abban jár, amiben szeretne, nem különösen érdekel... mondjuk, ha egy csaj feszülős miniruhában megy, azt azért megnézem :D
2014. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!