Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt valaki a People Team...

Volt valaki a People Team nevű táborba? Ha igen akkor mien? Vagy mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 14:49
 1/5 English ***** válasza:
100%
Én voltam, háromszor is. Egyszerűen fantasztikus, nem lehet rá mást mondani. Nagyon sokan vannak táborozók, viszont segítők, felügyelők is. Aki még nem tapasztalta meg, nem tudja, miből marad ki. Délelőtt órák vannak, játékos hangulatban telnek, és pl. angolon (én azt nagyon ajánlom) garantált a fejlődés. Ingyen gyümölcs van korlátlan mennyiségben, napi 3szori étkezés, este csapatversenyek. Mindenki kap csapatpólót, sapkát, és turnus végén ajándékokat. Hatalmas a tábor területe, van focipálya, teniszpálya, röpipálya, kosárlabdapálya, trambulinok. Van mikor a csúszdaparkba megyünk, vagy pl. fallabdázni, aki szeretne. Szerintem menj fel a honlapra, ott mindent megtalálsz. Én mindenesetre csak ajánlani tudom, mindenki jófej, varázslatos légköre van az egész tábornak.
2014. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvérem volt és imádta, nagyon sok szoros barátságot tudott ott kötni :)
2014. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) és hány évesek szoktak általába lenni?
2014. jún. 18. 22:38
 4/5 English ***** válasza:
Átlagban 13 évesek kb., de a te korosztályodból szerintem legalább 50-en szoktak lenni. Egyébként 7-17 éveseknek van, de még a 18 is mehet.
2014. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon jó, tényleg, én imádtam
2019. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!