Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mióta nyári szünet...

Kamaszok! Mióta nyári szünet van, hány órát interneteztek egy nap?

Figyelt kérdés
Telefonon, gépen és tableten összesen. Mellette még mit szoktatok csinálni?
2014. jún. 23. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Miért érdekel?
2014. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap folyamatosan
2014. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb.15 órát...a többit lealszom:D
2014. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2-3 de csak reggel vagy éjjel
2014. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ. Tegnap 3 órát, előtte egyet, ma reggel apu bekapcsolta a laptopomat, és akkor már minek kapcsoljam ki...Mondjuk, most sorozatot nézek, (5x40, az azt mondja, 200 perce) és közben pakolászok, szóval nem a képernyőt bámulom, a sorozat csak háttérzaj.

Mellette olvasok(jé, azt is csináltam ma...jó tudni.) csinálom a házimunkát, stb.


14/L

2014. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok mások internetes szokasaira. A legtöbbem várták a nyári szünetet, de sokan konkrétan elb.sszák az egészet a gép előtt.
2014. jún. 23. 17:54
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Reggel egy óra kb este ugy ha nem vagyok haverokkal 21-1-ig kb:D Ilyenkor általában emberekkel beszélgetek, zenéthallgatok.
2014. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mivel úgy tűnik az idei nyaram nem a déligalvós típus lesz (többször kelek fel a héten fél hatkor futni, mert utána meleg van) ezért többet, mint eddig. Viszont nem hajnal 3-ig, éjfél előtt általában ágyban vagyok. Közte meg netezek, olvasok, zenét hallgatok, takarítgatok, sorozatot nézek.
2014. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Változó és sok minden mást is szoktam csinálni. Legtöbbször gépen néha telefonon (bár mostanában telefonon is) . De jelenleg beteg vagyok :(
2014. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagyjából egész nap a gép előtt ülök, úgy reggel 8-tól kb. éjfélig, közben max 2 órára elmegyek a kutyával sétálni vagy játszok vele meg a többi állatommal, de amúgy itt ülök. Viszont ebből talán 1 óra, ami értelmetlen hülyeségekkel megy el, mint például GYK-n válaszolgatás, sorozatnézés (csak ameddig eszek:D), facebook stb. Egyébként én a gépen tanulok most hollandul, bár újabban lusta vagyok hozzá, de tanulok még zongorázni és gitározni, ma is vagy 4 órát csak zongoráztam folyamatosan, de végre el tudom hibátlanul játszani azt a dalt, amit már rég szerettem volna megtanulni, de a suli miatt nem volt időm), illetve szeretek barkácsolni, a neten pedig sok kreatív ötletet találok, innen nézem, hogy kell, és imádok videókat/képeket szerkeszteni. Mármint komolyabbakat, animációkat. Régen felrakosgattam youtube-ra, sok százezres nézettségem volt, sok pozitívat kaptam, így mégjobban megszerettem. Csak aztán letiltották a fiókom:D De egyszer egy külföldi énekes megkért, hogy csináljak neki egy animációt egy számához. Na azt a 2,5 perces animációt 3 hónapig csináltam. De megérte!:) Szóval engem érdekelnek ezek a dolgok, szeretem ezt csinálni, nem gondolom úgy, hogy ezzel elpocsékolom az időm. Persze megyünk nyaralni is, megyek a barátaimmal is a városba, de többnyire itt ülök.
2014. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!