Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hány éves kortól...

Szülők, hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy oldalt felnyírassa a haját?

Figyelt kérdés
Kamaszok, ti is írhattok, hogy ki hány éves kortól engedné, ha a lánya ezt szeretné. A fikázós ("ez undorító", és társai) kommentektől kíméljetek légyszi, nekem ez tetszik, és kész. A koromat direkt nem írom ki, kíváncsi vagyok, hogy látjátok Ti:)

2014. jún. 27. 23:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Pont úgy kérdezed, mintha meggyőződésed volna, hogy minden szülő egyforma.

Ha én megengedném, akkor abból te mit profitálsz?

2014. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Semmit, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Ha a nagy átlag azt írja, hogy később engedné meg csak, mint ahány éves én vagyok, akkor nem állok oda a szüleim elé, várok még egy kicsit.
2014. jún. 27. 23:41
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
14. Ha már mindenáron el akarja csúfítani magát.
2014. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Én olyan 15 éves korától engedném(Általánosba még kinéznék miatta a tanárok de gimibe már nem annyira.Ott már megszokták a tanárok a lázadó kamaszokat:D)

Egyébként szerintem ez nem olyan nagy dolog.Úgyis visszanő és ha nem tetszik neki,akkor csak oda fésüli a haját és kész.Mondjuk én elég engedékeny szülő lennék ilyen téren.Szerintem teljesen természetes dolog,hogy a gyerekek kísérleteznek ilyen dolgokkal.Ez később fontos lesz,hogy megismerjék önmagukat:)

17/l

2014. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Akárhány éves, én megengedném. Engem nem zavarna, ha neki úgy tetszik. Neki kell viselnie, lehet teljesen csinos lesz azzal a frizurával, de sülhet el rosszul is a hajvágás, de akkor meg saját kárán tanul. Ha idétlen lesz, őt nevetik ki.A haj visszanő,egy frizura nem okoz egészségkárosodást. Festetni, szőkíttetni nem engedném, az más téma.
2014. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen mindegy,csinálja,ha akarja.A vénasszonyok megszólnék a faluba,én meg a lányommal röhögnék a vénasszonyokon.Remélem 10 év múlva sem fogok begyöpösödni,és más véleményen lenni.Annak örülnék,hogy egészséges a gyerekem,és ha így boldog,akkor hajrá!

Ez nem drogozás,nem alkoholizálás és nem cigizés.Egy hajfelnyírástól nem lesz igazán semmi baja!:)

18/L (Nekem személyesen nem tetszik,ezt elmondanám neki,de aztán nem érdekelne,hogy mit csinálna,mert nem az én fejemen csinálja :D)

2014. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
15-16, akkor talán már komolyabban bele tud gondolni, hogy tényleg ezt akarja-e, és én is elhinném, hogy ez nem csak egy gyerekes fellángolás, és 2 nap múlva nem fog sírni nekem, hogy mit tett.
2014. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Mivel az én hajam is olyan, így nem lenne hiteles ha tiltanám :) Olyan 13-14től simán csinálhatná, hisz ha olyan helyre megyek én is átfésülöm a hajamat, és a kutya se veszi észre. Ez csak haj, visszanő :)
2014. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Altalanosban meg nem. Igy ha elkezdte a kozepiskolat engednem. 15 eves koratol akkor kb.

26 eves no vagyok egy masfel eves kislanyom van, :-) (nekem is volt felnyiratva kb 18 evesen. :-) )

2014. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
13-14 évs kortól:D Nekem nem olyan,de mivel én is engedékeny szülő lennék,mivel anyum is az,ezért 13-14:D a korodat megtudhatjuk végre? :P (2 piercing tulajdonosa+ rövid haj) 14/L :D
2014. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!