Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nincs kedvem szinte...

Miért nincs kedvem szinte semmihez? Ez is valami kamaszkori dolog?

Figyelt kérdés
Eleinte megjön a kedvem a dolgokhoz és bevállalok egy csomó programot (például táborok, találkozók), de amikor el is kéne menni, már teljesen elmegy a kedvem és alig várom, hogy utána hazamehessek, ahol nem kell semmit csinálnom. Veletek is volt már ilyen?
2014. jún. 28. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
ezt nevezik lustasagnak, dogsegnek...
2014. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát..Velem mindig úgy szokott lenni hogy éni s bevállalok mindent,aztán amikor eljön az ideje akkor legszívesebben itthon ülnék. Persze elmegyek rá,viszont én utána már haza sem akarok jönni:D

Szerintem is ez csak lustaság..Viszont ha a programok közbe is csak arra gondolsz hogy mikor mehetsz már haza,akkor persze,hogy nem fogod jól érezni magad. De gondolj bele milyen unalmas lenne ha folyton otthon ülnél és nem csinálnál semmit. Annak mi értelme? Mert szerintem semmi:)

2014. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
lustaság... nekem is volt ilyn korszakom, de kinőttem és a tv-zés és gépezés helyet minden nap lógok valamerre, teszek veszek, hobbimat ápolom, kirándulok, bulizok, ilyenek
2014. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is a napokba.:-\
2014. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem olyan szokott lenni hogy nincs kedvem semmihez de ha ravesznek akkor nagyon jol erzem magam es nincs kidvem hazamenni. de szerintem mindenkivel volt mar ilyen tök termeszetes:)
2014. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!