Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám összejött valakivel...

Anyukám összejött valakivel és azóta én el vagyok felejtve. (? )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, anyukám egyedül "nevel"...

Tegnap összejött valami emberrel, ott is aludt nála.

Ma reggel jött haza, hozzám sem szólt azóta csak a papámnak mesél róla.

Ma szabadságot akar kérni miatta a munkahelyén, hogy találkozhassanak.

Mit tegyek?


2014. júl. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp a legérzékenyebb korban vagy... Beszélj vele, mondd ezt el neki, de ne támadd le, csak kérd, hogy időnként szervezzetek anya-lánya programokat. És várj szépen türelemmel. Kis idő múlva már anyudnak sem lesz ez akkora szenzáció. És ne feledd, anyudnak is joga van a boldogsághoz.
2014. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak egy napja jött vele össze ? Akkor csak egy napot nem foglalkozott veled, ez nem jelenti azt,hogy ezek után sem fog veled foglalkozni.
2014. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Könyörögtem neki, hogy kérjen szabit a ballagásomra..nagy nehezen kért, de egész nap ezzel csesztetett, hogy minek kellett a hülye ballagásomra jönnie.

Erre fel emiatt az ismeretlen ember miatt habozás nélkül kér szabadságot. Minta anya..:))

2014. júl. 13. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Anyád is olyan lehet mint az én szüleim. Sosem kaptam tőlük figyelmet,és szeretetet mindig csak a saját jólétükkel voltak elfoglalva, engem meg lesem szartak. De most,hogy idősebbek elvárják,hogy én foglalkozzak velük. Gyűlölöm mind a kettőt !!!!
2014. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!