Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mibe szoktatok strandra...

Ti mibe szoktatok strandra menni, es mit szoktatok vinni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Hinnye, azért a "szoktam" erős, mert osztálykiránduláson mentünk csak, 2 teljes órára.


Hát én felvettem a fürdőruhámat, fölé pedig nadrág+póló.

Táskában vittem szemüvegtokot, emellé raktam be a hajcsatomat, meg egy üveg vizet, és fehérneműt, amit felvettem a fürdés után. Ja, és persze törölközőt. Ennyi.

2014. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fürdőruha rajta rá valami nyári ruha vagy rövidnadrág trikóval szememen napszemüveg. Táskában hajgumi, törölköző, alsónemű, ( naptejjel otthon kenem be magam és mivel nem jön az le vízben így azt nemhordok magammal), pénztárca, telefon.
2014. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-fürdőruha, rá póló nadrág

-váltás fehérnemű

-törölköző

-pokróc

-enni,innivaló (jól behűtve)

-napszemüveg,kalap, naptej

-kártya, labda

-pénz, kis fényképező bérlet

18/L

2014. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*kihagytam:

-fésű, hajgumi, hullámcsat

-papucs

-zsebkendő,babapopsitörlő (fürdőruha után érdemes kicsit használni)

2014. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sétálok a partra akkor fürdőruhát veszek és egy ilyen lazább szoknyát. Törölköző a vállra, naptej a kézbe plusz egy kistáska a pénznek és, ha viszek telefont akkor annak. Ha busszal, vonattal stb. megyek akkor egy sort és egy kényelmes póló. Olyankor nagyobb táskát viszek. Éés fehérneműt rakok el plusz, amit amúgyis vinnék.
2014. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem járok strandra, mert gyűlölöm a testem.:( Pedig szívesen mennék.
2014. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk én ritkán járok strandra, max évente pár hétig míg tengerparton vagyok, de oda rendszerint feleszem a fürdőruhát, rá egy ilyen lenge nyári ruhát.

Táskámban napszemüveg, naptej, törölköző, egy kis kaja, víz, aprópénz meg egy óra.

2014. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürdőruha, ami általában bikini, fölé valami egyszerű nyári ruhát veszek fel. Lábbelinek megteszi a flip-flop. :) Fehérnemű, naptej, óriási adag víz, törölköző és egy kis pénz is szokott lenni nálam. :)
2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!