Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy 13-14 éves lányotok webkamerán keresztül mutogatja a melleit néha huszonéveseknek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 01:19
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
91%
a lányommal elbeszélgetnék, de a huszonéves érdeklődőt is meglátogatnám. Bár az nem lenne annyira meghitt esemény...
2010. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

"a lányommal elbeszélgetnék, de a huszonéves érdeklődőt is meglátogatnám"

Az oké,hogy dumálnál a lányoddal,de miért hibáztatod a pasast?? Nem ő vetkőzteti le,hanem a lány csinál magából qrvát!

Mivel nekem nagy fiam van,így fogalmam sincs hogy reagálnék egy ilyen esetre ha lányom lenne..Gondolom irtó dühös,elkeseredett lennék,mert biztos lennék abban,hogy én nem ilyennek neveltem! Talán kiabálnék,vagy elbeszélgetnék vele,de az biztos,hogy a bizalmamat elveszítené...Az internetet pedig kivinném a szobájából.és csak a nappaliban úgymond "szem előtt" netezhetne..

Én talán így reagálnám le...

37/N

2010. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Leszerelném a kamerát,és netezés helyett valami sokkal hasznosabb tevékenységre fognám,pl segíteni a házi teendőkben,vagy beíratni valami sportra,mindegy csak hasznos dolog legyen.Képzelheted ha már most ezt műveli,mi lesz belőle később ha így halad és nem szorítotok egy kicsit a gyeplőn.
2010. jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
69%
a fiút egyrészt azért, mert esetleg legközelebb nem áll meg a webkameránál (akár más kislányával), másrészt pedig mivel egy huszonéves már felnőtt ember, legalább neki illene gondolkozni, hogy ez mennyire helyénvaló dolog
2010. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%
Finomítanék a router-tűzfal beállításain, utána próbálkozhat.
2010. jan. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, hogy senki nem írja azt, hogy "ELGONDOLKOZNÉK" Miért is mutogatja magát egy 13-14 éves lány a neten... ennek a gyökereit az elmúlt 13-14 évben kéne keresni nem???
2010. jan. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
32%
Undorodnék azt hiszem kicsit a palitól aki ilyenre kíváncsi...A lányommal nem tudom mit,de szerintem fájna neki először,aztán meg beszélgetnék vele ha elmúlt a daganat a szeméről.
2010. jan. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele és elkoboznám azt a kamerát is, semmi szüksége rá.
2010. jan. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
És te honnan tudod, hogy az a 20 éves "felnőtt" fiú tudta , hogy a lány 13-14 éves. Nem hiszem, hogy ő bevállalta, szerintem "nagylány" akart lenni. Hát igen, én elgondolkodnék az elmúlt 13-14 évemen és aszerint folyna a beszélgetésem a lányommal. Ha én hibáztam azon lennék, hogy kijavítsam de neki is megmagyaráznám, hogy az én hibáim őt nem mentesítik és ez nem elfogadott viselkedés, mert az biztos én a gyerekemet tisztességre nevelem, még akkor is ha nem vagyok tökéletes szülő, vagy tökéletes ember..De hát ki az?
2010. jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Elvenném a kamerát,és elbeszélgetnék vele.
2010. jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!