Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy ilyesmi zenéket hallgasson?

Figyelt kérdés
Orrba-szájba rockos, "durva" számokat hallgat. Elég csúnyán énekelnek benne, ráadásul a téma is sokszor a szex, meg az efféle felnőttes dolgok körül forog. Eddig nem szóltam érte, de nem tudom, hogy ez olyan jót tesz e neki... :(
2014. júl. 22. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Meg.
2014. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Sokkal jobb, mintha elmenne discóba és ott jól bedrogoznák.
2014. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Attól, h szókimondó, még lehet igenis mélyreható és értelmes mondanivalója. Ajánlok figyelmedbe egy régi klasszikust a Tankcsapdától:

[link]

Lehet benne csak a trágárságot látni, de van ott más is. A dalt keresd ,meg a youtube-on ha érdekel.

2014. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele probléma, ameddig nem építi be a mindennapi szókincsébe a hallott szavakat. Főleg a szex részről szóló kifogást nem értem, minden második szám arról szól. A rádióban is folyamatosan azokat adják, amikben az énekes/nő arról dalol, hogy hogyan tenne párja kedvére.

(Láttam már olyan esetet, hogy anyuka odáig volt a mai poppért és kifogásolta gyereke ízlését. Közben csupán egy dolgot nem tudott, hogy kedvenc angol számai amiket rendszeresen dúdol mocskosabbak, mint azok amiktől tiltja a gyerekét...)

2014. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kamasz, lázadó, mindenkinek van ilyen korszaka, majd megszelidül, nem hinném, hogy korlátozni kellene a zenehallgatását, ebben legalább kiéli kicsit a vadságát, lázadását.
2014. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Húha, a kedvenc zeném a nekrofíliárol szól és mégsem tettem ilyesmit, meg nem is szeretnék. Én kifejezetten a dallamért szeretek egyes zenéket és csak néhányat a szövegért. És ne, ne tiltsd, mert ez olyan dolog, mintha megtiltanád, hogy a pink legyen a kedvenc színe, magánügy.
2014. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

én is ilyen zenéket hallgatok,9 éves korom óta üvöltenek a screamelős(tudod,amiben hörögnek) számok.ezeknek is hasonló a témája,mégsem lett semmi bajom.sőt,szerintem sokkal jobb,mintha tömegzenéket hallgatnék.így legalább van egy kiforrott ízlésem,nem a tömeg után megyek.hallgassa csak,ami neki tetszik,hidd el,ettől nem lesz rossz ember.

14/L

2014. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen zenéket hallgatok 12-13 éves korom óta, mégsem lett belőlem késsel rohangálós pszichopata gyilkos. :D Négyesre érettségiztem és 18 éves korom óta dolgozom. :D


28n

2014. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hagynám, szerintem sokkal jobb, mint ha vmi nyálas popbandáért rajongana, vagy épp diszkózni akarna. Van zenei ízlése :) de ettől még nem fog "elkallódni"

Én marilyn manson-on nőttem fel, mégse lett belőlem sátánista, hanem egy dolgozó anyuka :)

30/N

2014. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!
2014. júl. 23. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!