Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tetszenek a roma fiúk? 15L

Miért tetszenek a roma fiúk? 15L

Figyelt kérdés

Amikor facebookon nézegetem a roma fiúk képeit, úgy érzem bejönnek.. Jártam is már roma sráccal.

Lányok, ti járnátok romával? Ha nem akkor miért nem?


2014. júl. 28. 16:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más típus jön be. Ha normális lenne, akkor járnék vele.
2014. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Nekem nem jönnek be, de ismerek egy roma srácot, aki nagyon jófej, rendes, egyetemre jár, értelmes. Na, vele járnék.:)
2014. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Amúgy róla csak utólag tudtam meg, hogy roma, nem is látszik rajta.
2014. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Kérlek, mondj le erről. Akárki akármit mond, nagyon nem éri meg kockáztatni, max ha már évek óta ismered és tényleg rendes, akkor kezdj egy romával. Nem akarok általánosítani, de tényleg jól ki kell ismerni őket.


Nekem csak rossz tapasztalatom van velük. 16 évesen jártam egy cigánnyal. Nagyon naiv voltam és tapasztalatlan naná, hogy elhittem minden szavát. Bár nem történt köztünk semmi komoly , szájra puszin kívül, és csupán 3 hetet voltam vele, nagyon megbántam. Nem hiába tiltottak a szüleim tőle. Bár volt érettségije, szakmája,dolgozott és megvolt a magához való esze, nagyon elbánt velem.

Eleinte míg nem adtam be a derekamat, nagyon szépen bánt velem. Ajándékokat vett, elvitt éttermekbe, stb. Aztán jöttek a gondok.

Kezdődött azzal, hogy eltiltott a barátaimtól, féltékenykedett, de olyan szinten, hogy a buszmegállóba nem engedett magam, suli előtt

kellett rá várnom, meg ilyenek. Megszabta, mit vehetek föl, rámszólt ha pl szoknya volt rajtam.

És még sok minden más. Aztán rájöttem, hogy megcsal, sőt szemtanúja voltam. Itt betelt a pohár, aztán szakítottam vele. Ne kelljen ecsetelnem ami ezután történt; zaklatott telefonon, részegen majdnem megütött, stb. Nagy nehezen vakartam le magamról.


Már most 25 évesen rájöttem, mekorra butaság volt ez, és hálát adok Istennek,hogy nem volt annyira komoly kapcsolat és nem történt semmi baj. Életem legrosszabb döntése volt. Oké, hogy megcsalhat egy magyar fiú is, de ritka, hogy attól kell félned, hogy részegen a házadra küldi a családját. Tehát gondold meg jól.

2014. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
A 99%uk pont olyan ahogy a négyes válaszoló leírta. Tapasztalat. Na ezért nem járnék velük
2014. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Lehet lepontozni, de én se járnék velük.


Engem már az is taszít, hogy amikor megyek haza egyfolytában füttyögnek utánam, beszólogatnak, volt, hogy meg akartak puszilni, és úgy kellett eltakarnom az arcom. (Sokszor gyalogolok hazafele, és ahonnan lakunk,onnan kb. 10 percre van egy suli, ahová elég sok roma jár.)


Amúgy az osztályunkban van egy félig roma srác, ő mindig megcsalja a fehér barátnőjét, és alapból undorítóan tiszteletlenül beszél a lányról, meg a nőkről is. Pedig amúgy jófej srác lenne. Persze vannak ilyenek a fehér srácok között is, de ahogy én látom romákban több.


Amúgy üdítő kivételként én is ismerek egy másik félig roma srácot, aki okos, kedves, aranyos srác, aki egyetemre jár, és az emberek többsége nagyon kedveli. De rajta sem nagyon látszik, hogy félig roma lenne. De én vele sem járnék, mivel 1. abszolút nem jön be 2. még rendesebb cigánnyal sem nagyon járnék, mert nem tudhatom, hogy a családja milyen, és egy esetleges 'balhéhoz' hogy állna hozzá.

2014. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre van jó pár tényleg helyes srác, de a természetük... hajjaj, ne kezdj romákkal.
2014. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
62%
99,9%-uk ilyen. Én ismerek olyat, aki úgy kezdte, hogy odment egy szegényebb csajhoz (népszerű kancigó) rendelt neki egy italt, ezután elvitte kocsikázni, napokig jó is volt. Aztán amikor a csajjal beszélgettem, nekem akart jönni. (10 éve ismerem a csajt, és még csak nem is mondtam, hogy ne járjon vele, de nyíltan cigányellenes vagyok...) Ekkor elhárítottam, letepertem, kihívtam a rendőrséget. A csajjal úgy összevesztem, hogy köszönni nem köszönt. Aztán pár hét múlva szóltak hogy a csajt nem látni, nem hallani róla, telóját nem veszi fel. Ekkor haverommal elmentün a dikkhez, csörgettük a csajt, és hallottuk, ahogy mondja a cigó, hogy fel ne vedd annak a piszkos magyarnak, mert szétbaxxxom a szádat. Megvártuk, míg elmegy a dikk, és küldtünk egy sms-t. Ekkor a dikk visszajött (elvette a csaj telóját) és többedmagával jött felénk. Na a végén megegyeztünk, hogy csak beszélni akarunk a csajjal. A hülye csaj beült mellénk, beszéltünk, és elmondta, hogy mi van. De nem engedte se hogy elvigyük, se hogy rendőrthívjunk. Aztán egyszer megverte, erre elszökött, és azóta osztja a véleményem a feketékről. Persze van egy volt haverom, aki ugyan olyan, csak ráadásul még nagymagyarkodik is, és a csajokat csak ba..ni használja, van, hogy egyszerre 2-3 csajjal is van együtt egyszerre. És a sok hülye liba meg még rajong érte...
2014. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem jártam volna. Agresszívek, alattomosak mint ahogy ezt már többen leírták.

Nem a magabiztosságuk tetszik? Az általában bejön minden nőnek, a szegény rendes srácok meg keseregnek hogy a nők csak a rosszfiúkra buknak.

Nem a rosszfiúkra, hanem a magabiztosakra általában. Csak sajnos sokszor ez a kettő egybeesik.

2014. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy milyen nemzetiségű a román belül?Oláh, kolompár, beás?Ha oláh, akkor tuti, hogy csak KALANDBÓL van veled, ha ilyen fiatal vagy, ők fiatal korukban, minnél több kiscsajt szednek föl, annál "lásóbbak", de csak roma csajjal ismerkednek komolyan, házasságot is szinte csak velük kötnek, bár gyakori a vegyes házasság, de a szegényebbek körében, minnél jobban állnak anyagilag, annál biztosabb hogy csak roma nőt vesznek el, és tisztavérű gyerekeik lesznek.Oláh cigány család nem támad meg, csak a : kolompár.Ők vannak a legtöbben, nagyon összetartóak, az oláhok is, de nem ennyire, ők nem csak családon belül tartanak össze, hanem barátok, haverok, egymás között, tuti, de gyakran az egy körménykről származók is, akik épp egy balhé miatt ismerik meg egymást, mármint mikor segítenek egymásnak a leszámoláskor.Velük csak cigány csaj boldog, a magyart elnyomják, megverik, ha "nem fogadnak szót" már udvarláskor, az utcán fényes nappal megver, mindenki előtt, ezt vedd kp-nak, az oláh meg a beás inkább konszolidáltabb ilyen szempontból, de a kolompár az nem, ahol éppen van.Házasságkötés nincs nagyon náluk, csak a gazdagoknál, ott muszáj, a vagyon miatt, magyarként egy kitartott csicska leszel, akivel mindent megcsinálnak, a kisebbik "gond", hogy nem csupán megcsal, hanem a HÁZHOZ is viszi, csóróbb oláhok is, de csak ha már külön éltek, ha kell, egy szobában alszik veled meg a szeretőjével.A morbidabb kolompár beállít prostinak, figyeltet, nem tudsz menekülni, egyszerre a haverjainak is futsz, minden pénzt bezsebel tőled, neked csak azért ad pénzt, de inkább ő maga vesz ruhát, egyebeket, hogy kelendőbb legyél.Ha megszedte magát a pénzedből, nem zavar el, de nem is marasztal, akkor már elmehetsz, de nem tudsz általában, mert addigra van gyereketek, aki miatt te magad akarsz maradni.De mivel őt el kell tartani, ezért a prostiságból se tudsz kijönni, de külön egzisztenciát se tudsz ugyanakkor csinálni, mert a GYEREKHEZ ragaszkodnak, minden áron.Ez, hangsúlyozom a kolompároknál van, a szerencsétlenebb magyar csajokkal simán megcsinálják, romával nem, a családja miatt, akik szintén összetartóak, ott nem történik ez meg, mert abból HÁBORÚ van, lesz..A beás, az Orsós fajta roma, rajtuk a bőrük színe miatt meg lehet látni a származást, de ők nagyon beilleszkedőek, alkalmazkodóak, viszont nagyon széthúzóak, saját családjukon belül főleg, pláne, ha a gyerekeik sokat mozognak MAGYAR közegben, vagy ők maguk.A roma kultúra, szokások ilyesmit hoz ki akkor, ha közel kerülnek ezek az emberek magyar emberekhez, sok a beás értelmiség között a szingli!!Annyira a munkának, a karriernek szentelik magukat, hogy vagy egyáltalán nem, vagy csak nagyon későn alapítanak családot, ez együttjár a beilleszkedéssel.Remélem azok is olvasták eme sorokat, akik tényleg egy kalap alá vesznek minden cigányt, holott, én romaként, és roma családban mozgó nőként, teljesen őszintén és objeltívan írtam rólu(n)k.
2014. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!