Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mire költitek a diákmunkáva...

Ti mire költitek a diákmunkával keresett pénzeteket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
iPhone 6-ot veszek a maradékból, a többit már elvásároltam ruhákra, cipőkre, táskákra.
2014. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen munkakörben dolgozol?
2014. szept. 12. 19:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hostesskedés.
2014. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Szezonális melókat csináltam, ötvenezret kaptam érte, plusz szerszámokat. A pénzből egy marógépet csináltam, amit rá két hétre meg is vett egy műhely, 270.000 forintért. Az érte kapott pénzből egy szabászpadot csinálok éppen megrendelésre, félmillióért.
2014. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lapkerben dolgozok, amit most fogok otthagyni, mert utálom, 40-50 között keresek itt úgy hogy 13 órákat dolgozom, na de ezt a pénzt mire is költöm:

-15-20 ezer megy anyámnak, mondván, hogy jár neki mert nem kap családit

-bérlet

-fősulira tanszereket én fizetem, illetve ha van külön költség akkor azt is (pl. diákigazolvány készítése)

-mindent amire szükségem van kaja, ruha etc. azt ebből a pénzből fizetem

2014. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Én nyáron dolgoztam napot, kaptam érte 125 eurót... abból elköltöttem 55-t ruhákra, koncertjegyre, apróságokra... És a maradékot is ilyesmire fogom valószínűleg. Vagy nem tudom, nincs semmi konkrét célom vele.. :)


17L

2014. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Add oda anyukádnak 17/L örülni fog neki. A szülők mindig tudják, mire kell költeni és legtöbbször jó helyre megy. Vagy tedd félre. Én szemüvegre gyűjtök, de októberig nem fog összejönni, mert barátnőm szülinapi ajándékát is "meg kell venni" (Színházba megyünk.) meg egy-két ruhát is szeretnék vagy egy kabit télire. Jó lenne, ha lenne kicsivel több munka, de hát itt Borsodban nincs :/
2014. szept. 12. 21:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én babákat gyűjtök, úgyhogy babát vettem. =D

Gyönyörűséges, már egy fél éve csorgatom érte a nyálam.

A maradékból meg könyveket és ruhákat.

2014. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Könyvkiadás, táplálékkiegészítők, kaja.
2014. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A 17L vagyok... Nem értem miért lettem leszavazva. A szüleim nem fogadják el a pénzem. Odaadnám nekik, ha kéne, de mivel nem kell nekik, így elköltöm. Vagy megtartom. Még mindig megvan 70 euróm, pedig augusztus elején kaptam a fizetést... Bocs..
2014. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!