Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális vagyok? Vagy szerinte...

Normális vagyok? Vagy szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Nemsoká 17 leszek, de még nem volt semmilyen kapcsolatom a fiúkkal. Az összes barátnőm már rég kapcsolatban van, már rég nem szűz, én pedig még mindig a nagy szerelemről álmodozom. Tetszik egy fiú, de mivel egy nyomorék vagyok, nem fog soha észrevenni, úgyhogy marad az álmodozás... Egyre inkább azt érzem, gáz vagyok, és lemaradok valamiről, de közben büszke is vagyok, hogy nem megyek bele semmibe... De nagyon vágyom a szerelemre, és már nagyon szeretnék szeretve lenni... azt érzem, a jövőbeli párom majd cikinek fog tartani, amiért még a csókolózásig sem jutottam el... Szerintetek?
2014. nov. 17. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Bárcsak a többi 17 éves is ilyen nyomorék lenne! :)

Mindenki más, ha Te arra vágysz, hogy csak mindent az igazival,akkor várd meg.Ha Ő is Téged tart majd igazinak, akkor örülni fog, hogy ilyen vagy.Hogy nem mászott át rajtad a fél város.

2014. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elismerésem! Azért ne csüggedj, de ne is erőlködj. Egyszerűen légy önmagad, ne törődj azzal, hányan nem szűzek már körülötted. Ha rád talál az igazi, az nem fogja cikinek tartani, sőt értékelni fogja a hozzáállásodat.
2014. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

A barátnőid a gázok, hogy ennyi idősen oda adták magukat. Légy rá büszke.

Tudod van egy ilyen "mondás" Olcsó terméknek sok vásárlója akad! Te nem vagy olcsó majd jön egy fiú aki megbecsül és egyáltalán nem fogja cikinek gondolni, hogy ő neked az első!

Én 19 évesen voltam együtt azzal a fiúval akivel akkor már 2 éve együtt voltam. Most vagyok 21 a párom 23 mind a ketten dolgozunk és most derült ki hogy az első babánkat várom!

Örülök hogy nem ugrottam bele minden hülyeségbe. Mert most szinte tökéletes az életünk. :)

2014. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:) Nagyon tetszett ez a babás történet.:) Én is erre vágynék, hogy később megtaláljam azt a bizonyos embert, akivel leélem az életem... de üresnek érzem magam:(
2014. nov. 17. 18:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönök mindent... :) Néha az is felvetődik bennem, hogy a külsőmmel van a baj. De mindig rájövök, hogy nincs okom panaszkodni a külsőm miatt, illetve a belső értékek fontosabbak... de úgy érzem, senki nem fog értékelni.:/
2014. nov. 17. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyeneket irtam a naplomba 17 evesen mint amit most te:-). Gaznak tartottam, h ugy toltom be a 18-at h szuz vagyok, h nem volt semmi nagy szerelem meg az eletemben, es minden este errol almodoztam.. aztan eltelt kemeny 1 ev es 19 evesen megtalaltam azt akinek szivesen adtam oda a szuzessegem, azota eltelt 9 ev, o a ferjem esvavan egy gyonyoru babank, valora valt amirol almodoztam;-)..
2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vágytam rá hogy szeressen valaki, de végül 18 évesen jöttem össze az első barátommal, akit akkor már 5 éve ismertem, és haverok voltunk. Bő 1 évig voltunk együtt, de szakítottam vele, nem voltam szerelmes. Nem bánom konkrétan azt a kapcsolatot, hiszen nem volt hülyeség, csak nem kaptam meg a "nagy szerelmet" amire vágytam. Nem sokkal később összejöttem a mostani barátommal, vele mindenben tökéletesen passzolunk és fülig szerelmes vagyok :)

Ezt nem lehet, és nem is kell siettetni. Csak nagyon éretlen emberek fogják ezt cikinek gondolni, olyanokkal pedig nem érdemes kezdeni.

Ne aggódj, majd eljön a szerelem mikor "itt az ideje" :)

2014. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen jöttem össze a barátommal, 17 évesen feküdtem le vele, és most már majdnem 2 éve vagyunk együtt :) Ő az első barátom, és nagyon régóta bele voltam zúgva. Ettől te még nem vagy lemaradva, és egyáltalán nem gáz. Mindenkinek máskor jön el az ideje :) És tényleg légy büszke magadra!
2014. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
en 14 evesen jotem osze a gasparal akor meg nemismertem kalmant akivel 4 ev mulva szuletett egy masik ronda gyermekunk .azota mindakettot otthagytam es viszamentem unokatesomhoz . amugy en 13 evesen vezstettem el szal nyugi nem vagy tesem gaz
2014. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gázok a barátnői azért mert 17 évesen nem szüzek. De a kérdező sem,hogy még mindig szűz :)))))

Vannak későn érő emberek,ne a társadalom határozza meg,hogy ki hány évesen veszítse el mert,hogy az meg ez az erkölcsös a társadalomban...

2014. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!