Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 14 éves...

Ti megengednétek a 14 éves lányotoknak hogy megnézze A szürke ötven árnyalatot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 13:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
A filmben nem tudom, mi van, nem néztem meg, de a könyvben nincs öklözés.
2015. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
20%
Moziba nem engedik be a korhatár miatt, de a neten ő is hozzá tud jutni és bárki más is. Szerintem ha meg akarja nézni, akkor úgy is meg fogja, kár tiltani. Szerintem semmi baja nem lesz tőle.... Most az, hogy sz@r meg hulladék meg nem ér semmit meg szégyen, hogy ilyet néz és erre van igénye....most erre mit mondjak? Szerintem normális, hogy kíváncsi rá, mindenhol találkozik a reklámokkal az ember és ebben a korosztályban ez most eléggé felkapott, természetes, hogy érdekli. Megnézi és majd eldönti, hogy tetszik-e neki vagy sem és szerintem nincsen vele baj. Ha megnézi és tetszik neki, akkor ez van és szerintem kár azon vitatkozni, hogy mennyire jó a film mert eleve mindenkinek más az ízlése, értékrendje és szerintem 14 évesen más is jön le neki a filmből mint mondjuk egy felnőttnek. Lehet, hogy neki tetszeni fog , de az is lehet, hogy egyáltalán nem fog neki tetszeni, de legalább akkor megnyugszik. Ennél "rosszabbakkal is találkozhat szerintem...
2015. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam el a válaszokat.

De most őszintén, szerinted ha megtiltod neki, akkor nem fogja megnézni? Simán be fogják engedni a moziba is akár. De ha nem, akkor is megnézheti neten amikor csak akarja.

A személyes véleményemet inkább nem írom le, fenn akadna a szűrőn és biztos vagyok benne, hogy páran már megtették itt.

2015. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy a gyerek megnézi-e vagy sem.
2015. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 Szurkeszinupalca válasza:
Igen.Ha el tudod dönteni,hogy a lányod elég érett a korához akkor igen.A kor csak átlag.Vannak érettebbek és vannak kevésbé.Ha a te lányod az első kategóriába tartozik akkor semmi akadája bár szerintem egy rossz film.Ha a másodikba...akkor is!Mnek szabájozni azt nézi meg amit szeretne!Maximum nem élvezi...
2015. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Azt a sz*rt?...

Nem engedném, de ha akrja, úgyis megnézi (barátnál, barátnőnél)

2015. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!