Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rövidgatya skótkockás comb...

Rövidgatya skótkockás comb harisnyával meg rocker bandás pólóval egy 13 éves lányon r*bancos a majálison?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. én is ilyesmiket szoktam hordani :) bár a combharisnya talán egy kicsit túlzás, főleg ha nagyon rövid a nadrág hozzá.
2015. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem túlzás
2015. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Amennyiben tudja is,hogy kik vannak a polojan,es azert hordja,mert szereti a zenejuket,minden tovabbi nelkul okes. Ha viszont csak bement egy divatuzletbe,es megvette,hogy meno legyen... Annal gazabb nincs.
2015. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

rövidgatya: teljesen normális, elég meleg van(majd belerohadok a farmerbe és a bakancsba)

comb harisnya:hát ööö izé, biztos jó, de nem tudom mi az

póló:ha ismered a zenekart(legalább 3 tag nevét ismered, legalább 10 számuk címét tudod, legalább 3 számuknak a szövegét tudod fejből)

2015. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy milyen majálisra mész?(gondolom ma, elvégre Május 1-én szoktak lenni)
2015. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fene sem tudta hogy már szabályrendszer létezik arra, hogy mikor hordhat az ember zenekaros pólót :D a kedvenc bandáim 80%-ának maximum egy tagját tudnám megnevezni. a zenét hallgatni szokás, nem a bandatagok nagyanyjának fényképalbumát letorrentezni és oltárt emelni nekik. nem a biográfiájukat írja a kérdező, banyek.
2015. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!