Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek így a lányotokat?

Ti elengednétek így a lányotokat?

Figyelt kérdés
17 éves lányom pénteken szeretne az egyik barátnőjénél aludni és szombaton meg a haverjaival elmenni a szórakozóhelyre ahova szoktak járni.Én egy hétvégén csak egyik nap engedem neki a máshol alvást. Ti elengednénetek úgy hogy pénteken se alszik itthon és szombaton se?
2015. máj. 21. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én elengedném, feltéve ha megbízható.
2015. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
17 évesen? Nehéz kérdés, de ha bízol benne miért ne...Had élje ki most magát..1-2 éven belül jön úgyis az eléggé nehéz "Felnőtté válás" :)
2015. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy éjszakára elengedted eddig is az azt jelenti megbízol benne. Szóval kettőre is elengedném.
2015. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem elengednének. Annyi,hogy ha lehetőségem lenne úgyis hazaszaladnék másnap,letusolni,átöltözni stb. és így legalább a szüleim is látnának,de ha nem abból sem lenne probléma..ott a telefon is.
2015. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak legyen elérhető, illetve ő hívjon fel mindkét nap, hogy minden rendben van.
2015. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha megengeded neki, hogy máshol aludjon, akkor már nem mindegy, hogy egy vagy két éjszakát? Egy éjszaka alatt pont ugyanannyit lehet csinálni, mint két éjszaka alatt. Mi a különbség? Mellesleg sok tini, akik más városba járnak suliba, heti 5 éjszakát nem alszik otthon. Ezen nem múlik semmi.
2015. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez az egy vagy két éjszaka már csak szőrszálhasogatás. Arra jó, hogy "lásd lányom, elengedlek, de azért legyél tisztában azzal, ki az úr a háznál". Más értelme nincs. Vagy nem bízol meg benne, félsz, hogy mi történhet vele, és akkor egyetlen éjszakára sem mehet, vagy megbízol benne, és akkor teljesen mindegy, hogy hetente hány éjszakát nincsen otthon.
2015. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

És egyetemi koliba hogy fogod elengedni? Mehetsz, de egy éjszakát ott, utána utazz haza, majd megint le...


Nevetséges vagy! A lányod jövőre felnő, kirepül - hacsak nem helyi/köze suiba megy tovább.

2015. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
azért az egyetemi kollégium meg a barátnőnél alvás kicsit más kategória..Én elengedném ha: jól tanul, szófogadó, otthon segít, és betartja a szabályokat.
2015. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!