Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha tetszem neki miért nem keres?

Ha tetszem neki miért nem keres?

Figyelt kérdés

Hétvégén együtt buliztunk,egész este együtt voltunk,kavartunk is.

Biztosra tudom,hogy tetszem neki,a barátnőmnek elmondta,és azt is,hogy komolyan gondolja és nem akar kihasználni.

Viszont azóta nem keres.

Szerintetek miért?

18L


2015. máj. 28. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj. Nem akarlak elkeseriteni, de nekem aki ilyen szoveggel jott pont az akart megfektetni. A Ferjemmel 7 eve egyutt vagyunk es nagyon szeret, de sosem mondott semmi ilyet, mert nem volt ra szukseg. Sok a duma!! Gondolom be is volt b@...szva.

27/L

2015. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, buliban pasiknak én nem hinnék el mindent. Ha akarna valamit azóta rég keresett volna.

25N

2015. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem este részegen mondta neki,hanem másnap. És amúgy nem is próbálkozott be,pedig mellette aludtam.

De ettől függetlenül igazatok van,ha igazán érdekelném akkor keresett volna,köszi a válaszokat:/:)

2015. máj. 28. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Te miért nem írsz neki?:)

Értem én,hogy nem neked kell kezdeményezni,de egy szia,hogyvagy,kipihented-e a bulit stb. szerintem belefér. Ha meg érződik,hogy nem akar veled beszélgetni akkor ráhagyod és beletörődsz,hogy nem érdekled. Meg ne írogass neki folyamatosan,de egy kicsit segítheted az elején ennyivel,hogy írsz neki :)

2015. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!